Сергій Жадан і Христина Соловій втрапили у церковний скандал: парафія незадоволена поведінкою зіркової пари

Зіркові колеги, яким приписують таємний роман, нещодавно втрапили у гучний скандал. Що відбулось та чому церква вимагає, аби останній кліп було видалено з публічного простору

Сергій Жадан, відомий український поет і музикант, та його колега Христина Соловій, з якою йому приписують роман, нещодавно втрапили у гучний скандал. Зірковий дует днями випустив кліп до спільної пісні. Стрічку знімали в одному з соборів міста Львова. Українська парафія побачила у новому кліпі артистів антирелігійні мотиви, тому закликали негайно видалити відео з публічного доступу.

Жадан і Соловій потрапили у скандал

Зірковий дует давно натякав на співпрацю, і ось шанувальники артистів нарешті дочекались релізу їхньої спільної пісні. У мережі з’явився кліп до композиції “Серце”, який випустив гурт “Жадан і Собаки” разом із Христиною Соловій. У відеострічці до пісні користувачі мережі могли побачити кадри, зняті у храмі святого Андрія Первозванного Української греко-католицької церкви.

Сергій Жадан і Христина Соловій потрапили у скандал через підтримку ЛГБТ-спільноти
Сергій Жадан і Христина Соловій потрапили у скандал через підтримку ЛГБТ-спільноти
Кадри з нового кліпу Христини Соловій і Сергія Жадана
Кадри з нового кліпу Христини Соловій і Сергія Жадана

Незадовго після релізу нового кліпу відомого українського гурту та не менш популярної артистки у мережі з’явилось звернення парафіян церкви отців Василіян до Христини Соловій і Сергія Жадана. У своєму повідомленні вони зазначили, що не підтримують нового кліпу артистів і звернулись до них із проханням видалити стрічку з публічного простору.

Річ у тім, пояснили свою позицію отці, що у кліпі присутні кадри, на яких зображено романтичні почуття жінок одна до одної. За словами парафіян, це суперечить християнським цінностям і поглядам, тому вони виступають проти публікації та розповсюдження кліпу, кадри якого були зняти в храмі святого Андрія Первозванного.

Сергій Жадан і Христина Соловій зняли свій кліп у Львівському соборі греко-католицької церкви
Сергій Жадан і Христина Соловій зняли свій кліп у Львівському соборі греко-католицької церкви

Крім того, зазначили у своєму зверненні отці, сценарій та загальний мотив опублікованого кліпу суперечить заздалегідь узгодженим із ними деталям. За словами парафіян, Христина Соловій і Сергій Жадан не попередили їх про деталі, які й викликали в отців занепокоєння.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.