Злата Огнєвіч підтвердила, що більше не самотня: червона помада на губах і кохання у серці – подробиці

Відома українська співачка Злата Огнєвіч підтвердила, що її серце зайняте. Таку новину своїм шанувальникам зірка повідомила доволі нестандартним способом

Злата Огнєвіч, відома українська співачка, постійно ділиться зі своїми шанувальниками останніми новинами про своє життя. Знаменитість не залишає фанатів без подробиць – так сталось і цього разу. Артистка опублікувала серію світлин, а в описі до нового допису зізналась – її серце більше не вільне, адже в ньому поселилась любов до загадкової людини.

Злата Огнєвіч закохана

Розповісти про своє нове кохання знаменитість вирішила цікавим способом. Так, Злата Огнєвіч на своїй Інстаграм-сторінці опублікувала декілька світлин, на яких позувала з яскравою червоною помадою на вустах. Знаменитість зазначила, що ніколи не носить такого кольору на своїх губах просто так.

Відома артистка Злата Огнєвіч висловилась про своє особисте життя та стосунки
Відома артистка Злата Огнєвіч висловилась про своє особисте життя та стосунки

За словами відомої української артистки, вона фарбує вуста у червоний відтінок помади, тільки коли закохується. Отже, таким чином Злата Огнєвіч підтвердила, що в її серці поселилось кохання до особливої людини. Щоправда, знаменитість не назвала імені та вирішила притримати всі деталі щодо того, що відбувається в її особистому житті.

У коментарях до нової публікації підписники Злати Огнєвіч розділились на декілька таборів. Одна частина шанувальників почала вітати знаменитість із початком нового етапу в її житті. Користувачі мережі висловили свої щирі позитивні емоції щодо того, що артистка вступила у стосунки з коханою людиною. Втім, інша ж частина шанувальників звернула увагу публіки на те, що допис доволі неоднозначний – немає гарантій, що Злата Огнєвіч почала з кимось зустрічатись.

Злата Огнєвіч розсекретила, що насправді вона закохана у загадкового чоловіка
Злата Огнєвіч розсекретила, що насправді вона закохана у загадкового чоловіка

Хай там як, але про своє особисте життя артистка мовчить. Злата Огнєвіч воліє не розповідати про те, що у неї відбувається на романтичному фронті.

Схожі статті

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.

36-річний Євген Клопотенко вдруге дав обітницю кохання: новим обранцем кухаря став голландець

Одного разу Євген Клопотенко вже наробив галасу в мережі, виклавши в Інстаграм світлини з весілля. Тепер знаменитий кухар з'явився на сходах того ж РАЦСу вдруге.

Картопляне пюре потемніло після варіння: запам’ятайте один секрет, як запобігти потемнінню картоплі

Ніжне картопляне пюре – страва, яку обожнює кожен із нас. Розповідаємо, як правильно готувати страву, щоб із часом вона не темніла, а смак залишався таким самим апетитним.