Всі думали, що 58-річна Ассія Ахат у Києві, а вона вигулькнула за океаном: “Завжди відкривається щось нове”

Ассія Ахат уже давно не радує шанувальників чарівним голосом уперемішку зі звуками скрипки. Натомість 58-річна зірка полюбляє подорожувати світом, вихваляючись гарними локаціями.

Днями артистку помітили в Нью-Йорку. Вона прогулювалася вулицями міста у супроводі песика породи мальтіпу. Він став членом родини зірки у травні й, схоже, добре прижився. Ассія Ахат поділилася з підписниками, наскільки сильно любить це місто:

“Магія Нью-Йорка в тому, що тут завжди відкривається щось нове”.

Ассія Ахат у Нью-Йорку

Схоже, що зірка зависла в американському місті надовго. Адже вбрана зовсім по-домашньому – в широкі джинси та кофтину оверсайз. Як звати підопічного, артистка не сповістила.

Ассія Ахат з собачкою

Натомість робить селфі з собачкою як у машині, так і вдома регулярно. Схоже, чотирилапому дозволяється робити все, що заманеться. Скрипалька настільки любить свого годованця, що навіть відмовляється від зависання на Netflix заради спілкування з песиком.

Про музику Ассія Ахат теж не забуває. Виставила в Інстаграм шматочок відео, в якому гуляє вздовж океану зі скрипкою в руках, і залишила посилання на свій альбом.

Ассія Ахат у Києві

Де перебувають чоловік Ігор Баленко та сини Філіп й Данило з дружиною та донечкою, співачка не сповіщає. А сама навідувалася до Києва принаймні минулого літа. Прогулявшись Хрещатиком, Ассія зауважила:

“Що може бути краще, ніж бути у себе вдома. Зараз, як ніколи раніше, відчуваєш, як любиш своє місто, свій дім, друзів, знайомих і просто незнайомих людей на вулиці…”

На згадку про відвідини столиці Ахат зробила кілька знімків біля понівеченої російської техніки.

Схожі статті

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.

Так готувала ще моя мама. Нереально смачна бурякова закуска з цибулею і кетчупом: готую відрами, їмо ложками

Ідеальний салат усього з двох інгредієнтів. Хочете – подавайте як основну страву, а можете зробити гарніром. Бурячки поки коштують недорого, тож користуймося моментом.