Оля Полякова обурилася новими правилами відбору на “Євробачення”: більшість артистів залишиться за бортом

Оля Полякова давно мріє відвідати пісенний конкурс "Євробачення". Про свої амбіції зірка розповіла Дмитру Гордону. Продюсер співачки теж вставив свої 5 копійок у цю тему.

Оля Полякова дала розгорнуте інтерв’ю Дмитру Гордону під час прогулянки по Києву. Обговорили, зокрема, й тему “Євробачення”. Зірка сповістила, що їй є що показати на всю Європу. У неї крутий єврохіт, написаний шведським композитором, що перебуває в темі давно.

Оля Полякова та її продюсер засудили правила Нацвідбору на Євробачення

Є тільки одна проблема. За новими правилами національного відбору, прийнятими після скандалу зі співачкою MARUV, до конкурсу не допускаються виконавці, які відвідували росію після 9 березня 2014 року.

Полякова востаннє відвідувала російську столицю на початку 2015 року. Після цього навіть приватних візитів до мами не здійснювала, не кажучи вже про роботу. Олю подібне формулювання питання дуже обурює.

 

Вона завжди підтримувала Україну й була проти війни, перестала носити кокошники та співати російськомовні композиції. Тому не розуміє, чому їй не можна виставляти власну кандидатуру на конкурс.

Продюсер Михайло Ясинський підтримав Полякову в цьому питанні, відзначивши, що подібна заборона призведе до зниження якості претендентів. Адже є купа професійних артистів, які відвідували росію вже після анексії Криму, вони покаялися і можуть гідно виступити на європейській сцені.

Він зауважив, що за такими правилами дорога на “Євробачення” закрита навіть для шведського гурту Army of Lovers. Слід відзначити, що потрапити на найграндіозніше європейське дійство Оля Полякова мріяла уже давно. Якось у “Світському житті” розповідала Каті Осадчій, що представлятиме одну з європейських країн. Та, видно, тоді щось не склалося.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.