Ексчоловік Лорак Мурат Налчаджиоглу вперше прокоментував розлучення з молодою дружиною: “Я обираю мовчати”

Український бізнесмен турецького походження Мурат Налчаджиоглу вперше висловився про розлучення зі своєю молодою дружиною Лілією Реус, з якою зіграв весілля кілька місяців назад.

Останнім часом в Мережі говорять, що ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу розлучився зі своєю другою дружиною Лілією через 4 місяці після весілля. Для того, щоб так думати є об’єктивні причини. Лілія раптово видала зі свого Інстаграм-блогу всі знімки з Муратом, прибравши навіть весільні фото. Крім того дівчина видалила статус дружини Налчаджиоглу зі свого профілю у соціальних мережах.

Підтвердженням того, що Мурат і Лілія більше не разом стало й те, що нещодавно бізнесмен переніс операцію у Туреччині. При цьому, поруч з ним дружини не було. Повернувшись в Україну, чоловік показав, що приїхав не додому, а поки що зупинився у друзів.

Мурат Налчаджиоглу та Лілія Реус зіграли весілля на початку цього літа
Ексчоловік Лорак Мурат Налчаджиоглу вперше прокоментував розлучення з молодою дружиною

Очевидно, що бізнесмена засипали питаннями у приватних повідомленням. Мурат написав лаконічний пост у своєму Інстаграм-блозі, де попросив прихильники не порушувати його особисті кордони і не задавати питань про особисте життя. Налчаджиоглу зазначив, що він не буде говорити на публіку стосунки з дружиною.

Я ніколи не обговорював і не маю наміру обговорювати своє особисте життя!

, – підкреслив Мурат.

Ексчоловік Лорак Мурат Налчаджиоглу вперше прокоментував розлучення з молодою дружиною
Ексчоловік Лорак Мурат Налчаджиоглу вперше прокоментував розлучення з молодою дружиною

До слова, Мурат Налчаджиоглу зіграв весілля з Лілією всього 4 місяці назад. Вона стала його другою офіційною дружиною після скандально відомої співачки Ані Лорак, з якою Мурат розлучився у 2019-му.

Лілія Реус – звичайна візажистка із Західної України. Дівчина молодша за свого обранця на 19 років та має дитину від попередніх стосунків. Мурат і Лілія заручилися ще у 2021 році, а от весілля зіграли лише у 2023-му. Весілля закоханих проходило в одному з елітних заміських ресторанних комплексів Києва. Та, схоже, розкішне святкування не стало запорукою щасливого шлюбу Мурата і Лілії.

Весілля Мурата Налчаджиоглу і Лілії Реус
Весілля Мурата Налчаджиоглу і Лілії Реус

До слова, Мурат і Ані Лорак розлучилися через постійні зради чоловіка співачці.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.