Маша Єфросиніна чесно висловилась про Настю Каменських після її поведінки на інтерв’ю: “Вона така і є”

Відома українська співачка Настя Каменських не так давно побувала на інтерв'ю у журналістки Маші Єфросиніної. Після опублікованої розмови користувачі мережі здивувались через поведінку зірки

Маша Єфросиніна, відома українська ведуча та журналістка, у часи повномасштабної війни продовжує активно займатись своєю професійною діяльністю. За майже два роки великої війни у студії знаменитості побувало багато артистів і громадських діячів, з якими Єфросиніна провела інтерв’ю. Раніше цього року в гості до журналістки завітала і відома українська співачка Настя Каменських.

Після інтерв’ю з артисткою у мережі з’явилось багато жартів щодо поведінки зірки на інтерв’ю. Лєра Мандзюк, українська гумористка у жанрі стендап-комедії, стала однією з тих, хто пародіював співачку. Нещодавно Маша Єфросиніна запросила її на інтерв’ю, а у ході розмови Мандзюк поцікавилась у журналістки, що вона думає про поведінку Каменських.

У новому інтерв'ю з Лєрою Мандзюк Маша Єфросиніна висловилась про Настю Каменських
У новому інтерв’ю з Лєрою Мандзюк Маша Єфросиніна висловилась про Настю Каменських

Єфросиніна визнала, що отримує дуже багато запитань про співачку та інтерв’ю, яке вона у неї взяла. Втім, журналістка не має відповіді на всі ці питання. Річ у тім, пояснила ведуча, що її гостя у житті є такою ж самою, якою була на інтерв’ю. Маша Єфросиніна зазначила, що головна роль її проєкту “Екзамен” полягає в тому, аби показати людину без прикрас так, як воно є насправді.

“Це є єдина правда – вона [Настя Каменських – прим. ред.] така і є”, – коротко та лаконічно відповіла на цікавість українців Маша Єфросиніна.

Інтерв’ю з Каменських

У мережі з'явилось багато жартів після інтерв'ю Насті Каменських у Маші Єфросиніної
У мережі з’явилось багато жартів після інтерв’ю Насті Каменських у Маші Єфросиніної

Нагадаємо, що раніше Маша Єфросиніна опублікувала у мережі інтерв’ю з Настею Каменських. Користувачі мережі швидко розібрали розмову на кумедні цитати та створили чимало мемів. Річ у тім, що українцям поведінка артистки здалась дещо дивною. Зокрема, її відверті висловлювання про своє самопочуття, бачення світу та інше.

Схожі статті

Картопляне пюре потемніло після варіння: запам’ятайте один секрет, як запобігти потемнінню картоплі

Ніжне картопляне пюре – страва, яку обожнює кожен із нас. Розповідаємо, як правильно готувати страву, щоб із часом вона не темніла, а смак залишався таким самим апетитним.

“З чистого аркуша ще раз розпочати шлях”: Каменських заговорила про життя після виїзду з України з Потапом

Відома українська співачка Настя Каменських розповіла про своє життя за кордоном. Знаменитість пояснила, чому вони з Потапом вирішили змінити місце проживання.

Оля Полякова показала, як скупляється на столичному базарі: “Мені можна ходити без грошей, все дарують”

Відома українська співачка Оля Полякова завітала на столичний ринок, щоб купити продукти. Та платити співачці не довелося, адже всі продавці її пригощали своєю продукцією.