Чи знайшли своє кохання героїні “Холостячки” Ксенія Мішина і Злата Огнєвіч: Леся Нікітюк на черзі

2 героїні романтичного шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч та Ксенія Мішина не змогли побудувати щасливі стосунки зі своїми обранцями після закінчення проєкту. Та чи вільні їхні серця зараз?

“Холостячка” – романтичне шоу, яке є адаптацією відомо проєкту “Холостяк”. Тут за серце однієї красуні борються привабливі, успішні і багаті чоловіки.

Шоу “Холосячка” стало одним із найрейтинговіших програм на українському телебаченні. Публіка з захватом спостерігала, як зароджується кохання на проєкті. Та ні першій, ні другій Холостячці не вдалося створити сім’ю зі своїми обранцями.

Ксенія Мішина

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт
Ксенія Мішина та Олександр Еллерт на фіналі Холостячки

Українська акторка Ксенія Мішина стала першою героїнею романтичного шоу. За її серце боролися 15 вродливих і успішних чоловіків. Та у фіналі шоу Ксенія зробила вибір на користь гумориста і шоумена Олександра Еллерта.

Ксенія і Олександр дійсно закохалися на проєкті і після фіналу одразу з’їхалися і почали жити разом. Закохані планували весілля та дітей. Та їхня казка закінчилася вже через рік. Ксенія Мішина покинула Еллерта. Акторка не стала прямо розповідати про причини такого рішення, але натякнула, що Еллерт виявився аб’юзером.

Еллерт зізнався, чи спілкується з Мішиною
Чи знайшла своє кохання героїня Холостячки Ксенія Мішина

Цікаво, що після розставання з Мішиною, Еллерт ще довго намагався її повернути. Він робив різні романтичні сюрпризи, дарував величезні букети квітів та Ксенія була не похитна.

Після розставання з Еллертом Ксенія Мішина більше ні з ким не будувала стосунки. Зараз серце красуні вільне.

Злата Огнєвіч

Андрій Задворний і Злата Огнєвіч
Андрій Задворний і Злата Огнєвіч на фіналі Холостячки

Співачка Злата Огнєвіч стала другою “Холостячкою”. За її серце боролися 25 достойних чоловіків. У фіналі шоу Злата зробила дуже неочікуваний для публіки вибір і обрала підприємця Андрія Задворонтого. Та вже після фіналу шоу чоловік покинув Злату Огнєвіч, зізнавшись, що не має до неї почуттів.

Раніше відома співачка Злата Огнєвіч зустрічалась з переможцем Холостячки-2 Задворним
Чи знайшла своє кохання героїня Холостячки Злата Огнєвіч

Співачка довгий час була самотньою та зараз її серце зайняте. Нещодавно у своєму Інстаграм-блозі зірка повідомила, що вона закохана. Та наразі Злата не показала свого коханого на публіку.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.