Христина Соловій обурена на артисток, які відмовляються їхати до захисників: серед них її нелюба Тіна Кароль

Христина Соловій різко висловилася щодо артисток, які відмовляються виступати перед військовими на передовій. Співачка цього не розуміє та не приховує своїх емоцій.

Українська співачка Христина Соловій викликала обговорювання своєю критикою стосовно артисток, які відмовляються виступати перед військовими в рамках ініціативи “Культурний десант”. Ця ініціатива має на меті підтримку військовослужбовців, які захищають незалежність України на лінії фронту, і є важливою для моральної та психологічної підтримки бійців.

Під час брифінгу, який відбувся в Харківському Media Hub разом із художнім керівником харківського підрозділу “Культурного десанту” Олександром Ремезом, Христина Соловій висловила свою незадоволеність артистками, які відмовляються долучатися до цієї благородної справи. Хоч вона не називала імені конкретного виконавця, її слова викликали значну увагу та обговорення.

“І такі люди, маючи популярність, авторитет і соціальний капітал, вони не їдуть на фронт, тому що вони дури”, – зазначила співачка.

Христини Соловій вважає, “дурами” артисток, які використовують свою популярність для власної користі та відмовляються підтримувати військових. Вона наголосила, що її позиція не обмежена політичними вподобаннями, але стосується загальної підтримки українських військових, які віддають своє життя за незалежність України. Її коментарі підсилюють питання про відповідальності артистів перед суспільством та бійцями на передовій.

Христина Соловій, підтримка військових
Христина Соловій, підтримка військових

Зазначимо, що ініціатива “Культурний десант” є важливою для підтримки військових та підняття їхнього морального духу. Її мета – показати захисникам, що їхні земляки та артисти підтримують їхню важливу роботу на фронті. Крім того, ця позиція дає змогу виразити вдячність військовим, роблячи акцент на патріотизмі та єдності громадян України.

Схожі статті

Картопляні деруни з часником: удосконалений рецепт без додавання муки та яєць. Завжди хрусткі та апетитні

Картопляні деруни з часником чудово підходять як для сніданку, так і для обіду чи вечері. Ця страва відмінно підходить для тих, хто цінує простоту приготування.

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.