Алла Мазур, Василіса Фролова та інші знаменитості, які народили першу дитину після 40: ніколи не пізно

Поки деякі жінки поспішають народити до 30, багато зіркових красунь починають думати про материнство лише після 40-ка. Хто наважився на пізнє материнство, читайте далі.

Багато знаменитостей ставлять свою кар’єру на перше місце, а материнство залишають на потім. А хтось, просто довгий час не може знайти того самого чоловіка, з яким можна побудувати сім’ю. Причин, чому жінки наважуються на першу вагітність після 40-ка може бути багато. Цікаво, що і серед українських знаменитостей не мало тих, хто став мамою у зрілому віці.

Алла Мазур

Алла Мазур та син Артем
Знаменитості, які народили першу дитину після 40: Алла Мазур

Ведуча ТСН Алла Мазур стала мамою первістка у 42 роки. Жінка офіційно ніколи не була заміжньою і досі приховує, хто являється батьком її дитини. В Мережі подейкують, що Алла приховує батька дитини, бо він має іншу сім’ю. Та сама телеведуча ніяк не реагує і не коментує ці чутки.

Жінка зізнається, що материнство їй лише в радість і вона не шкодує, що так пізно стала мамою. Навпаки, на момент народження дитини Мазур вже реалізувала свої амбіції у кар’єрі і змогла присвятити себе дитині. Цікаво, що Алла довго не знаходилася у декретній відпустці і досить скоро після народження дитини почала поєднувати материнство і роботу.

Василіса Фролова

Знаменитості, які народили першу дитину після 40: Василіса Фролова

Ще одна українська телеведуча Василіса Фролова стала мамою у 43 роки, хоча мріяла про материнство набагато раніше. Жінка протягом 10 років була у стосунках з чоловіком на  ім’я Олександр. Весь цей час вони мріяли про дітей і працювали над цим, та Василісі не вдавалося завагітніти.

Завагітніла Фролова вже з іншим чоловіком. Жінка зізнається, що це було для неї справжнім дивом, адже вагітність наступила після першої ночі.

Єва Лонгорія

Знаменитості, які народили першу дитину після 40: Єва Лонгорія
Знаменитості, які народили першу дитину після 40: Єва Лонгорія

Серед американських зірок дуже багато тих, хто наважився на материнство після 40-ка. Серед них і зірка серіалу “Відчайдушні домогосподарки” Єва Лонгорія. Жінка вперше стала мамою у 42 роки. Так, 2016 року артистка вийшла заміж, а 2018 року – народила сина Сантьяго Енріке.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.