Хутро, діаманти і власний палац: що Камалія отримала, коли вийшла заміж за пакистанського мільярдера Захура

Відома українська співачка Камалія багато років тому вийшла заміж за пакистанського мільярдера. Яким стало життя знаменитої артистки після казкового весілля?

Камалія, відома українська співачка, на початку 2000-х років познайомилась із заможним бізнесменом з Пакистану. Відтоді її життя безповоротно змінилось. Зірка вийшла заміж за мільярдера та до сьогодні живе, оточена коханням, турботою та шикарними подарунками. Чим Мохаммад Захур, обранець Камалії, балує свою дружину?

Подарунки Захура для Камалії

Мохаммад Захур, пакистанський мільярдер, впевнений, що свою кохану жінку потрібно постійно балувати подарунками. Саме тому Камалія часто отримує у презент від свого обранця вишукані прикраси, красиві вироби з хутра, сукні та чимало інших приємних речей.

Камалія неодноразово розповідала про те, що її чоловік Мохаммад Захур робить їй чимало презентів
Камалія неодноразово розповідала про те, що її чоловік Мохаммад Захур робить їй чимало презентів

Втім, хутро та вишукані прикраси – лише маленька частина того, що знаменитий бізнесмен дарує своїй коханій дружині. Так, наприклад, одного разу Мохаммад Захур подарував Камалії особистий літак. Як зізналась українська артистка, це був презент без будь-якої причини чи приводу. Чоловікові захотілось подарувати дружину, адже він впевнений – робити це потрібно постійно та без будь-яких особливих дат.

Що вже казати про вишуканий палац, в якому Камалія оселилась після весілля зі своїм коханим. Будинок зіркової пари в Україні має три поверхи, дизайн яких відповідає одразу трьом течіям – бароко, східний стиль та постмодерн. У будинку подружжя знаходиться чимало картин, скульптур та навіть антикварних меблів. Саме тому помешкання нагадує справжнісінький музей.

Камалія вже давно перебуває у шлюбі зі своїм пакистанським чоловіком-мільярдером
Камалія вже давно перебуває у шлюбі зі своїм пакистанським чоловіком-мільярдером

Варто зазначити, що будинок Камалії та Мохаммада Захура розташований у місті Буча, яке стало одним із перших у Київській області, яке потрапило під окупацію після 24 лютого 2022 року. Дім зіркового подружжя не постраждав, а ось конюшня Камалія була розграбована російськими військами. Крім того, солдати вбили коней знаменитості.

Схожі статті

Реус хоче повернутись до Налчаджиоглу, а він – розважається з іншими: що відбувається у зірковому шлюбі?

Останні декілька місяців шанувальники уважно стежать за подіями, що відбуваються у шлюбі Мурата Налчаджиоглу та його обраниці Лілії Реус. Зіркова пара натякає на розлучення.

Пісні картопляно-вівсяні котлетки: ситна та смачна закуска, від якої мій чоловік просто мліє. Готую щодня

Б'ємось об заклад, що настільки смачних котлет ви ще ніколи не куштували. Кожен, хто спробує цей пісний рецепт, здивується, що страви без м'яса можуть бути настільки апетитними.

Довелось 300 кілометрів подолати майже пішки: Педан пригадав, як Притула “кинув” його з Фреймут напризволяще

Іноді дружні жарти можуть переходити будь-які межі. Відомий український ведучий Олександр Педан пригадав, як одного разу опинився з Фреймут у чужому місті без грошей через Притулу.