Даша Кацуріна показала, як Дантес готує сніданок її сину, поки його справжній батько запалює з Дорофєєвою

Володимир Дантес і Даша Кацуріна довгий час жили на відстані. Та нещодавно рестораторка з двома дітьми повернулася з Польщі в Україну і тепер живе разом з артистом.

Історії розлучень сімейства Кацуріних і Дорофєєвої з Дантесом схожі на дешевий серіал. Так, колись вони дружили сім’ями, разом відпочивали та проводили багато часу. Та щось пішло не так і Дорофєєва закрутила роман із Мішею Кацуріним. В результаті 2 сімейні пари розлучилися. І якщо Надя і Міша відразу зійшлися і почали жити разом, до Дантесу і Даші Кацуріній знадобилося декілька місяців, щоб зрозуміти, що між ними щось більше, ніж дружба. Так, сімейні пари по суті помінялися партнерами.

Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни
Надя Дорофєєва з Вовою Дантесом та Міша з Дашею Кацуріни

Стосунки Наді Дорофєєвої і Міші Кацуріна розвиваються значно швидше ніж відносини Вови і Даші. Так, закохані вже встигли офіційно одружитися і зіграли таємне весілля навесні 2023 року. А от Дантес і Кацуріна не поспішають з одруженням. Довгий час у них були стосунки на відстані, адже через війну жінка з дітьми виїхала до Польщі. Та нещодавно Даша Кацуріна повернулася в Україну і нарешті з’їхалися зі своїм коханим Володимиром Дантесом.

Про це рестораторка повідомила у своєму Інстаграм-блозі. Даша опублікувала милий відеоролик, на якому Дантес готує вівсяну кашу для її 2-річного сина Івана. При цьому хлопчик сидів на столі біля плити і чекав, коли приготується його сніданок.

Даша Кацуріна показала, як Дантес готує сніданок її сину, поки його справжній батько запалює з Дорофєєвою
Даша Кацуріна показала, як Дантес готує сніданок її сину, поки його справжній батько запалює з Дорофєєвою

Перша вівсянка в нашому домі

, – підписала відео Даша.

Варто відзначити, що за 7 років шлюбу у Дантеса і Дорофєєвої так і не з’явилися діти. Співак не приховував той факт, що він чайлдфрі, тобто свідомо не хоче ставати батьком. Та доля повернулася так, що зараз Вова виховує двох дітей своєї нової коханої Даші: 7-річну дівчинку Олександру і 2-річного Івана. При цьому Дантес гарно справляється з роллю батька. Він може приготувати їжу для дітей, поміняти підгузок, покупати дітей і погуляти з ними. Зараз Дантес зізнається, що йому подобається проводити час з дітьми, та власних нащадків він поки не планує.

Схожі статті

Наталія Могилевська вперто приховує вагітність, але живіт вже не сховати: хто може буде щасливим батьком?

Здавалося б, у часи, коли багато знаменитостей діляться всіма етапами свого життя з громадськістю, вибір Наталії Могилевської залишати в таємниці цю інтимну подію стає несподіваним та цікавим ходом.

Домашні просто обожнюють ці рулетики: закуска з бекону, сиру та яєць. Рецепт дуже смачної та ситної страви

Ідеальна страва для будь-якого заходу – рулетики з бекону, сиру та яєць. У цьому рецепті поєднуються хрусткий бекон, ніжний сир та яйця, створюючи чудову закуску.

Рецепт на мільйон: яблучний пиріг з кремом-суфле готую напрочуд швидко, а смак такий, що язика проковтнеш

До поки що яблука не втратили при зберіганні свої смакові властивості та аромат, потрібно приготувати такий смачний та ніжний яблучний пиріг у поєднанні з кремом-суфле.