Катя Репяхова показала, що подарував їй Віктор Павлік на 8-му річницю стосунків: “В житті б не купила”

Віктор Павлік і Катя Репяхова нещодавно відсвяткували 8-му річницю стосунків. Артист розщедрився і подарував молодій дружині недешевий подарунок.

Одна з найбільш обговорюваних пар українського шоу-бізнесу Віктор Павлік і Катя Репяхова нещодавно відсвяткували восьму річницю відносин. Артист вирішив зробити дорогий подарунок своїй обраниці і презентував їй телефон, який Катя, за її словами, собі не купила б. Так, Павлік подарував Репяховій новенький 15 iPhone Pro Max, вартість якого становиться від 60 до 95 тисяч гривень.

Катя Репяхова показала, що подарував їй Віктор Павлік на 8-му річницю стосунків
Катя Репяхова показала, що подарував їй Віктор Павлік на 8-му річницю стосунків

Дівчина залишилась задоволеною подарунком, але зізналася, що абсолютно спокійно відноситься до техніки і не мріяла про новий телефон.

Річницю відносин Катя і Віктор Франкович відзначили скромно. Спочатку зіркове подружжя вирішили покататися на метро, а після цього пішли на обід в невеличкий заклад, з яким у них пов’язані приємні спогади.

Катя Репяхова показала, що подарував їй Віктор Павлік на 8-му річницю стосунків
Катя Репяхова показала, що подарував їй Віктор Павлік на 8-му річницю стосунків

Цікаво, що відзначаючи зараз восьму річницю стосунків, Катя підтверджує той факт, що раніше була коханкою Павліка. Дівчина довгий час це спростовувала і запевняла, що почала зустрічатися з артистом, коли він вже не жив зі своєю дружиною Лорою Созаєвою. Та шляхом нескладних арифметичних розрахунків стає зрозуміло, що Репяхова і Павлік почали зустрічатися у 2015 році. Зі своєю третьою дружиною Лорою Созаєвою Павлік розлучився аж у 2019-му.

Раніше закохані притримувалися легенди, начебто їхні стосунки почалися після того, як Репяхова стала концертнии директором Павліка. Та вже зараз зрозуміло, що спочатку 50-річний співак закрутив роман з 21-річною студенткою, а пізніше зробив її своїм концертним директором. Так, коханка Катя Репяхова завжди була поруч з Віктором Франковичем, прикриваючись робочими відносинами.

Дружина Віктора Павліка Катерина Репяхова поділилась намірами зробити пластику
Віктор Павлік і катя Репяхова разом вже 8 років

Катя Репяхова і Віктор Павлік офіційно одружилися у 2020-му році. Катя стала четвертою офіційною дружиною артиста. Вже через рік у молодят народився син Михайлик. Подружжя запевняють, що різниця у віці не заважає будувати їм міцну сім’ю.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.