36-річна Леся Нікітюк відвідала малу батьківщину не через радощі: не стало дуже близької людини ведучої

Леся Нікітюк виклала в Сторіз моменти з подорожі до рідного села. На жаль, привід його відвідати був сумним – телеведуча втратила рідну бабусю, з якою пов'язано чимало спогадів.

Тяжка втрата відбулася в родині Лесі Нікітюк. Пішла у засвіти бабуся Марія, татова мама. Коли ведуча їхала на похорони до села Ластівці Камʼянець-Подільського району, що на Хмельниччині, на неї накотила хвиля ностальгії.

Леся Нікітюк провела в останню путь бабусю Марію

Білявка відзначила:

“Сьогодні з’їхалися в наше рідне село всі родичі, діти, онуки, аби попрощатися з бабусічкою”.

Леся Нікітюк провела в останню путь бабусю Марію

По ходу дороги до будинку бабусі Леся знімала відео та фотокадри, викладаючи їх в Інстаграм. Отак підписники дізналися чимало подробиць із життя своєї улюблениці. Ось тут із дамби Леся з подругою стрибали в ставок, попри суворі заборони бабусі Марії. На жаль, нині він уже висох.

Леся Нікітюк провела в останню путь бабусю Марію

Колись там плавало багато качок, а після купання у водоймі на дітей нападали воші. То бабуся простеляла білу хустку й тріпала за голову, щоб шкідники повипадали. А потім довго вичісувала волосся гребінцем.

Леся Нікітюк провела в останню путь бабусю Марію

До цієї школи бабуся возила на велосипеді її батька. А в місцевому барі діти скуплялися. Їм виділяли гроші на цукерки, та підлітки воліли придбати ром-колу. У сільському клубі гуляли до 6 ранку в юності. Коли Леся поверталася додому, бабуся, виспавшись, вже завзято доїла корову.

Леся Нікітюк провела в останню путь бабусю Марію

Нікітюк після походу на кладовище, щоб провести бабусю в останню путь, усвідомила, що більше ніколи не збиратимуться великою родиною на Різдво у бабусиній хаті. Рідної людини, з якою пов’язаний чималий шматок дитячих спогадів, більше немає з ними. Все залишилося виключно в пам’яті.

Леся Нікітюк провела в останню путь бабусю Марію

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.