Леся Нікітюк остаточно витіснила Притулу з телебачення: забрала під себе всі головні гумористичні проєкти

Вже на весні наступного року планується повернути на телебачення розважальну програму "Розсміши Коміка". Цікаво, що однією з суддів буде жінка — всім добре відома телеведуча.

Ця улюблена програма виходитиме на “Новому каналі”, а одним з коміків, якого потрібно розсмішити, стане справжня королева гумору популярна телеведуча Леся Нікітюк. Цікаво, що свого часу Леся була простою учасницею програми “Розсміши коміка” і двічі виборювала грошеві призи по 20 та 50 тисяч гривень. Зараз рішення обрати її суддею було сприйняте з великим ентузіазмом з боку глядачів. Її смішні репліки, тепле та невимушене спілкування з учасниками зроблять цей проєкт ще цікавішим та захопливішим для аудиторії.

Таким чином Леся Нікітюк, яка завоювала симпатії глядачів своєю веселою та енергійною харизмою, стала обличчям головних гумористичних проєктів “Нового каналу”. Останнім часом вона не просто бере участь у цих проєктах, але й активно веде їх, роблячи їх своїм власним.

Нові обличчя українського гумору

Леся Нікітюк та Сергій Притула
Леся Нікітюк та Сергій Притула

В українському телевізійному просторі зараз відбувається цікава трансформація, пов’язана саме з гумористичними проєктами. Ім’я Лесі Нікітюк все частіше буває у центрі уваги й стало зрозуміло, що вона остаточно витіснила з ефіру відомого ведучого Сергія Притулу. Що ж, сучасне телебачення — це сцена, де ведучі змагаються за увагу глядачів, і іноді ведучий одного проєкту може витіснити іншого, ставши новим обличчям каналу.

Одним із прикладів такої трансформації є участь Лесі у популярному шоу “Хто зверху”. Цей проєкт, який раніше був пов’язаний з ім’ям Сергія Притули, тепер став ареною, де Леся розкриває свій гумористичний талант та шарм. Глядачі визнають, що вона принесла свіжість і новий погляд на цю програму.

Сергій Притула, своєю чергою, втратив провідну роль у ключових гумористичних проєктах, але залишається популярним ведучим і продовжує працювати над іншими проєктами.

Отже, Леся Нікітюк стала справжньою королевою гумору на українському телебаченні, витіснивши зі сфери гумору деякі традиційні обличчя і завоювавши серця глядачів своєю аутентичністю та гумористичним талантом.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.