“Вже не один раз виїжджав”: Ірина Федишин прокоментувала виїзд свого чоловіка з України за кордон

Ірина Федишин регулярно сповіщала в Інстаграмі про перебіг благодійного туру по Іспанії. Хейтерів збори на ЗСУ не цікавили. Коли ж з'явилася світлина родини співачки в Барселоні, вони "прокинулися".

Останні 2 години перед поверненням в Україну після виснажливого туру Ірина Федишин із чоловіком та синами провела біля храму Святої Родини в Барселоні. Більше часу на огляд історичних іспанських пам’яток виділити не вдалося.

Ірина Федишин заступилася за чоловіка

Та щойно кілька селфі з зіркою, її чоловіком та двома синами з’явилися в мережі, хейтери взялися жваво обливати брудом Віталія:

“Цікаво, як чоловік перетнув кордон?”

“Якщо їздити, то навіщо виставляти фото? Для кого? Для тих хлопців, що захищають Україну?”

“Втекли від війни. Користуються своїм становищем. Що тут не ясно? У багатих інше життя”.

Якби ці сповнені жовчі люди почитали попередні пости співачки, то дізналися б, що під час концертів в іспанських містах проводилися збори якраз на потреби тих самих хлопців, “що захищають Україну”.

Ірина Федишин заступилася за чоловіка

Федишин відрапортувала про купівлю сотні дронів для наших захисників за підсумками зборів за квитки та проведення благодійних аукціонів під час концертів. З’ясувалося, що ніхто й не думав “втікати від війни”, оскільки й співачка, і її діти, і чоловік призовного віку вже повернулися на батьківщину. Звісно, почитавши гнівні коменти, Ірина не стрималася й відповіла хейтерам:

“Ви при своєму розумі? Поїхали офіційно, щоб заробити кошти для ЗСУ. І, Слава Богу, заробили і купили з цієї поїздки 100 дронів і не тільки”.

Зірка, ображена знеціненням праці її колективу, сповістила, що у Віталія є дозвіл від Міністерства на виїзд, оскільки він є її менеджером та головою благодійного фонду. Співачка порадила диванним коментаторам спробувати зібрати кошти хоча б на один дрон, а потім уже писати “дурню”.

Схожі статті

Горбачова показала, як виросли її доньки від Юрія Нікітіна: на кого стали схожими дівчата – мама чи тато?

Відома українська артистка Ольга Горбачова показала, як її доньки від продюсера Юрія Нікітіна підросла. Знаменитість показала їхні свіжі фотографії.

Курячі рулетики з сиром: ніжні та соковиті всередині, а зовні хрумкі та запашні. Смачнішого ви точно не їли

Рецепт приготування простих та смачних курячих рулетів з сиром, які здивують своїм поєднанням соковитого курячого філе, хрусткого тіста та ніжної сирної начинки.

Гарік Кричевський довго заважав сусідці Ірині Білик будівництвом будинку: чому входини так і не відбулися

Гарік Кричевський з дружиною Анжелою мріяли мати великий просторий будинок. Зводили подібний кілька років поспіль. Натомість пожити в ньому не вдалося жодного дня.