Оля Полякова чесно висловилася про свою 18-річну доньку від Буряковського: “Маша така брехуха”

Українська співачка Оля Полякова зізналася, що не має на своїх дітей ніякого впливу. Крім того, за словами співачки, її старша донька Маша з нею зовсім не щира.

Оля Полякова – відома українська співачка, яка полюбилася публіці не лише завдяки її творчості, а й завдяки харизмі та відвертості. Співачка дійсно дуже відкрита і не приховує від публіки своє особисте життя. Чого тільки коштують зізнання Полякової у програмі “Дорослі дівчата”! Там співачка розповідає дуже чесні і відверті історії про свого чоловіка, дітей та й про себе.

Оля Полякова чесно висловилася про свою 18-річну доньку від Буряковського

Так, в крайньому випуску Ютуб-шоу “Дорослі дівчата” Полякова і Єфросиніна вирішили поговорити на тему брехні. Полякова зізналася, що полюбляє прикрашати факти зі свого життя і часто може щось дофантазувати. Також співачка зізналася, що брехня у її сім’ї дуже поширена. Так, за словами Олі, її 18-річна донька Маша постійно бреше.

В мене дві дочки, одна брехуха, друга ні. Маша – брехуха, така брехуха! Вона весь час прибріхує. Вона ніколи не відмовляється. Ти їй кажеш: “Зроби те, те і те”. Вона каже: “Добре мама”. І робить по-своєму і про це мовчить

, – зізналася Полякова.

На питання Єфросиніної, що робить Полякова, коли викриває брехню, співачка зізналася, що не має на доньку впливу.

Ну а шо, я бити її буду?! Я не наказую своїх дітей. Я ніколи не мала впливу на своїх дітей. Вони в мене ростуть як трава, і гарні.

, – розповіла Полякова.

Нагадаємо, в Олі Полякової 2 доньки: 18-річна Маша і 11-річна Аліса.

Оля Полякова зі своїми чудовими донечками
Як виглядають доньки Олі Полякової

В минулому році Маша закінчила школу у Києві і вступила навчатися в Лондон на музичний факультет. Та, закінчивши лише 1 курс навчання, дівчина вирішила покинути навчальний заклад. Вже в цьому році Маша Полякова вступила в Київську філармонію і паралельно подала документи на навчання в одному з найпрестижніших закладів Америки – в музичний коледж Бьорклі. Дівчина хоче отримати і американську і українську музичну освіту.

Схожі статті

Прості у приготуванні та дуже смачні: солоденькі сирники з волоським горіхом. Подаю з будь-яким варенням

Сирники із волоським горіхом чудово підходять для сніданку, особливо для тих, хто шукає легкий та смачний спосіб розпочати день, оскільки готуються вони без додавання цукру.

Зробила крок назустріч: Ані Лорак проявила увагу до Мурата Налчаджиоглу після його розлучення з дружиною

Відома артистка Ані Лорак проявила інтерес до свого колишнього чоловіка після того, як він розлучився зі своєю дружиною Лілією Реус. Зірка підкрадається до нього все ближче.

Дружина Володимира Остапчука посміялась з Маші Єфросиніної та пригадала всі гріхи ведучої: красномовно

Катерина Полтавська, дружина телеведучого Володимира Остапчука, висловилась у сторону Маші Єфросиніної. Катерина посміялась над ведучою через відмову виступати на одній сцені з її чоловіком.