42-річний Потап опинився на сьомому небі: репер вбрався як жінка і заспівав пісню дружини Насті Каменських

Потап продовжує епатувати свою ТікТок аудиторію. Цього разу репер учудив таке: перевдягнувся жінкою та заспівав пісню дружини Насті Каменських. Як відреагували фани?

Потап і раніше любив дивно пожартувати. Пригадаймо хоча б його трюк зі зніманням штанів перед московською публікою. Та, здається, з кожним днем зашквари шоумена стають усе дивнішими. Замість схвалення артист отримує на горіхи навіть від власних фанів.

Після порівняння Брітні Спірс з бритвою, а жабенятка з янголятком, Олексій Потапенко не зупинився на досягнутому й продовжив чудити. Цього разу артист вирішив похейтити власну дружину.

Потап у перуці заспівав пісню Насті Каменських

Репер переспівав шматочок пісні NK “Зірка в небі”. Але при цьому вдався до повного перевтілення. Чоловік начепив на голову жіночу перуку, вбрався в окуляри з рожевими скельцями, ще й шапочку на голову натягнув.

Що хотів цим сказати артист, незрозуміло. Навіть підпис: “У небі”, який Потап залишив під відео, не проливає світла на істину. Чи то чоловік вирішив підтримати нову роботу дружини, чи то навпаки хотів потролити, кожен вирішить для себе сам.

Потап у перуці заспівав пісню Насті Каменських

Здавалося б, подібне відео, що супроводжувалося дикими танцями (не плутати з Русланою Лижичко), мало б набрати в ТікТоці купу лайків. Не кожного дня ж побачиш лисого брутального 42-річного чоловіка в жіночому образі.

Та дива не сталося. Все, що останнім часом робить репер, піддається нещадній критиці інтернет-спільноти. Тож невдаха отримав неприємні коменти:

“Льошо, що з тобою?”

“Телефонували з Іспанії. Казали, що це їхній сором”.

“Потап, ви Настя?”

Можливо, Олексій натякнув на своє авторство в новій пісні Насті. Але ж Каменських ніде в релізі не згадала прізвища благовірного.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.