Володимир Остапчук подарував новій дружині розкішне авто: кермувати не треба, за водія все робить пульт

Український шоумен Володимир Остапчук любить шокувати широкий загал своєю епатажною поведінкою, відвертими зізнаннями, тематикою своїх передач, які спільнотою сприймаються не однозначно.

Ще не так давно лише лінивий не обговорював його чергове кохання та одруження. Обраницею 38 річного чоловіка стала 22 річна Катерина Полтавська.

Зі слів самого Володимира 16 річна різниця у віці з дружиною спочатку його напружувала.

“У мене з її мамою менше різниця, ніж у мене з нею”,- розповідав Остапчук.

Та коли чоловік зрозумів, що молода дружина, як він каже, з цього приводу “не париться”, то і для нього це перестало бути предметом турботи.

В одному з інтерв’ю Володимир навіть повідомив, що до нього Катерина не була ні з ким у близьких стосунках. Поки що спільних дітей у пари немає. Можливо тому юна дружина у шоумена частково асоціюється з дитиною.

Чоловіку стільки років, скільки жінці, яку він кохає?

Вол
Володимир Остапчук зробив подарунок дружині. Фото з інстаграм В. Остапчука

Нещодавно Володимир похизувався подарунком, який зробив жінці, коли дізнався, що у дитинстві вона мріяла гратися з автомобілем, яким можна керувати за допомогою пульта. Правда, Остапчук приписав, що ця іграшка і для нього також. Отже, вірогідно, бавитися будуть разом.

Про свою дружину Володимир в інтерв’ю казав так:

“Вона розумна, зріла людина. І набагато розумніші, ніж більшість жінок, яких я знав у житті”.

Втім, нагадаємо, що блогер Богдан Беспалов передав розповідь жінки, яка була свідком того, як під час відкриття дитячого садку у Кропивницькому, куди був запрошений шоумен,  кропивницькі дівчата хотіли сфотографуватися з Остапчуком, взяти його за руку або злегка обійняти. Але  Катерина Полтавська на правах дружини різко та некоректно припиняла будь-яку спробу чим зіпсувала враження не тільки від себе, а й від свого чоловіка.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.