Оля Полякова зізналася, що набрала 8 кг після того, як перестала “пихтіти”: “Почала жерти”

Українська співачка Оля Полякова зізналася, що погладшала аж на 8 кілограмів всього за два тижні. Причиною цьому стала відмова співачки від шкідливих звичок.

Оля Полякова – відома українська артистка, яка завжди відрізнялася стрункою, підтягнутою фігурою і довгими ногами. Ще недавно зірка хизувалася своїм сталевим пресом, над яким вона довго пітніла у спортивному залі та зараз все змінилося. Полякова не приховує, що з початком повномасштабної війни в Україні вона почала забагато дозволяти собі алкоголю. За словами співачки, вона пила щодня. Це був келих вина на ніч, та він був кожного дня. Як виявилось, артистка має ще грішки. Полякова вже декілька років палить електронні цигарки. І ось нещодавно співачка вирішила позбавитись від своїх шкідливих звичок. Та вже через два тижні після того, як Оля кинула пити та палити, вона побачила плюс 8 кілограмів на вагах. Про це співачка розповіла у своєму Інстаграм-блозі.

Зараз буде шок-контент. Я 2 тижні тому кинула палити електронку і пити спиртне. Я кинула палити і замість цього почала жерти у ненормованій кількості і ще й солодке. Я ніколи не любила солодке, але зараз я хочу палити і тягну до рота шоколадки, цукерки.

, – розповіла Полякова.

Оля Полякова зізналася, що набрала 8 кг після того, як відмовилась від шкідливих звичок
Оля Полякова зізналася, що набрала 8 кг після того, як відмовилась від шкідливих звичок

Також співачка розповіла, що палити вона почала після початку повномасштабної війни.

Я ніколи не курила реальних сигарет. Я почала посмоктувати електроночку років 3 тому і робила це рідко, коли вип’ю. Коли почалася війна, я дуже сильно закурила електронку.

, – зізналася співачка.

Я справлюся! Ще не з тим справлялася!

, – додала Полякова.

Варто відзначити, що у свої 44 роки Оля Полякова має чудовий вигляд, їй можна дати не більше 35. При цьому співачка зізнається, що не дотримується суворої дієти і має шкідливі звички. Секрет краси Полякової у хорошій генетиці і доглядових процедурах у косметолога.

Схожі статті

Рейтинг найскандальніших розлучень 2023: побили горщики зі своїми половинками Трінчер, Собчук, Вірастюк

2023 рік не став виключенням. Деякі зірки створили сім'ї, але знайшлися й ті, які прийняли рішення розстатися назавжди. Часто-густо розлучення супроводжуються висловленням претензій.

Хрумкі вафельні трубочки на сковороді – це реально навіть без вафельниці! Простий рецепт отримала у спадок

Ароматні та хрумкі вафлі зі згущеним молоком можна приготувати навіть без використання додаткових девайсів. Розповідаємо про секретний рецепт смачного десерта.

“Це зовсім несправедливо”: Юлія Леус вся в сльозах розповіла, що Андрій Джеджула відсудив у неї доньку

Відома українська блогерка та колишня дружина Андрія Джеджули розповіла про рішення суду, який нещодавно відбувся між нею та її колишнім чоловіком. Тепер донька проводитиме з нею менше часу.