Чоловіки, які робили пропозицію прямо на сцені: Ірина Білик розповіла про сміливих залицяльників

Несподівана пропозиція руки та серця зі сцени, яку Ірині Білик зробили вдруге. Артистка поділилась подробицями свого нового етапу особистого життя.

Нещодавно під час одного з концертів Ірини Білик, співачці зробили пропозицію руки та серця, прямо на сцені. Згодом вона детально поділилася подробицями змін у своєму особистому житті.

Чоловіки, які робили пропозицію прямо на сцені
Чоловіки, які робили пропозицію прямо на сцені

У інтерв’ю на радіо “Мелодія FM”, артистка з великим захопленням показала обручку, яку їй подарував новий симпатичний обранець. Ірина розповіла, що зараз вони з Миколою обрали шлях дружби та близькості.

“Ми зараз домовилися спілкуватися… Він дуже приємна людина. Я не відмовляюсь від спілкування, кави. Для сексу – ми незнайомі. Мені ще треба місяць-два з ним розмовляти й пити каву. Довго”, – поділилася знаменитість.

Зокрема, Ірина трохи розповіла про обранця – його звати Микола, він власник салону краси у Тернополі. Виявилося, що цей молодий чоловік, як і сама Ірина, корінний тернополянин.

Співачка поділилася цікавинкою про обручку, яка на чотири розміри менша та містить у собі спеціальне гравіювання всередині. І, звісно, Ірина вирішила носити із собою цей символ кохання кожен день. Зірка додала, що у Миколи є усі шанси, щоб завоювати її серце.

Пригадаємо, що попередній обранець, Дмитро Коляденко, також робив пропозицію руки та серця прямо на сцені під час церемонії Miss Blonde Ukraine, де зіркова пара виступала як ведучі.

Чоловіки, які робили пропозицію прямо на сцені
Чоловіки, які робили пропозицію прямо на сцені

Дмитро Коляденко, виступивши перед аудиторією, зробив пропозицію своїй коханій, подарувавши до цього шикне кільце з бриліантами. Співачка прийняла обручку, але відповідь на пропозицію руки та серця залишила відкритою, вона пообіцяла подумати.

Ірина Білик залишається вірною собі і не спішить приймати важливі рішення одразу, а її терпіння стає підтвердженням цього.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.