Наталія Могилевська народила? Зірка прогулялась із дитиною на Осокорках: малюк називав співачку “мамою”

Відома українська артистка неочікувано з'явилась на вулицях Києва під руку з дитиною, яка називала її мамою. Блогеру вдалось зняти знаменитість на відео.

Особисте життя відомої української співачки Наталії Могилевської завжди цікавило її шанувальників. Знаменитість у свої 48 років залишається незаміжньою та не має дітей. Принаймні, так зірка розповідає, коли таки вирішує відповісти на запитання про романтичне життя, які часто оминає. Нещодавно український блогер побачив зірку в одному з районів Києва з дитиною на руках. Йому вдалось зазнімкувати ситуацію на камеру.

Могилевська з дитиною

Український блогер Gopatsa, який веде свою сторінку з більш як 6 мільйонами підписників у мережі TikTok, розповів цікаві подробиці про Наталію Могилевську. Знаменитість припустив, що зірка могла народити дитину до початку повномасштабної війни. Причиною для такого твердження стало те, що блогер побачив артистку на Осокорках у Києві, поки вона вела дитину за руку до одного з місцевих магазинів.

Відома українська співачка Наталія Могилевська неочікувано потрапила на відео з дитиною
Відома українська співачка Наталія Могилевська неочікувано потрапила на відео з дитиною

Блогер показав кадри, які йому вдалось зробити. На них можна побачити, як Наталія Могилевська і дійсно веде маленьку дівчинку до магазину. Зірка тримає її за руку, поки маля обережно крокує до крамниці. Коли до співачки та дівчинки підбігає собака та хоче “поцілувати” дитину, співачка задля безпеки дитини піднімає її на руки.

Відома українська співачка Наталія Могилевська неочікувано потрапила на відео з дитиною
Відома українська співачка Наталія Могилевська неочікувано потрапила на відео з дитиною

Крім такого відео, знаменитий блогер вирішив прокоментувати побачене. Він запевнив, що чув, як маленька дівчинка називала відому українську співачку “мамою”. Блогер зауважив, що не розуміє, чому Наталія Могилевська приховує від шанувальників настільки важливу частину свого життя. Хоча блогер майже повністю впевнений, що бачив артистку з її рідною дитиною, він припускає, що дівчинка може бути похресницею співачки.

Схожі статті

Стейк з цвітної капусти з грибами: такого ви ще не куштували, а даремно. Це навіть краще за будь-яке м’ясо

Ця страва настільки оригінальна, що якщо ви хочете приготувати щось незвичне, то годі й шукати. Її показний вигляд, шикарна подача та неймовірний смак не залишать байдужим жодного дегустатора.

Самотній пустельник: як живе третій Президент-пенсіонер Віктор Ющенко та де зараз знаходяться його діти

Експрезидент України Віктор Ющенко – ім'я, що колись було символом боротьби за демократію та прогрес, незалежність, чесність та справедливість. З ним були пов'язані наші надії та розчарування.

Рецепт запеченої скумбрії з Іспанії: на всі свята готую тільки так. Всіх вражає не тільки смак, а й вигляд

Якщо у вас є бажання приготувати смачно відносно недорогу рибу, то пропонуємо скористатися рецептом, який ми вам зараз надамо, тому що не часто зустрінеш таку оригінальну подачу.