23-річна дружина Остапчука Полтавська опустила Єфросиніну на землю: “А Cartier не робить німб із золота?”

Відома українська блогерка та дружина шоумена Володимира Остапчука висловила своє реальне ставлення до Маші Єфросиніної. Катерина Полтавська розритикувала ведучу.

Маша Єфросиніна, відома українська ведуча та журналістка, не так давно втрапила у гучний скандал. Знаменитість дорікнула Анні Трінчер за демонстрацію шикарного життя, поки сама сиділа у прикрасах від люксових українських брендів і Cartier. Дружина Володимира Остапчука Катерина Полтавська вирішила відповісти знаменитості. Блогерка чесно висловила все, що думає про знамениту ведучу.

Полтавська розкритикувала Єфросиніну

У властивій собі іронічній манері Катерина Полтавська поцікавилась у підписників, чи не робить Cartier німбів із золота. Блогерка зауважила, що хотіла б подарувати такий Маші Єфросиніній, аби “віддячити” їй за все, що вона робить. У наступній Інстаграм-історії знаменитість детально пояснила, що саме їй не подобається у діях і поведінці Маші Єфросиніної. Так, Полтавська почала з небажання ведучої на початку повномасштабної війни переходити на українську мову.

Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська різко розкритикувала Машу Єфросиніну
Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська різко розкритикувала Машу Єфросиніну

Полтавська зазначила, що ведуча вирішила розмовляти рідною мовою лише після шаленої критики у мережі. Здалось дружині Остапчука дивним і те, що знаменитість на своїй сторінці в Інстаграмі опублікувала антирекламу російського серіалу. Хоча ведуча розкритикувала тих, хто його дивиться, вона таки залишила згадку про стрічку. Не могла Полтавська оминути увагою і той факт, що Єфросиніна спокійно ставиться до відпочинку своєї подруги Полякової на теплих островах, поки критикує інших зірок за демонстрацію власного Порше.

Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська різко розкритикувала Машу Єфросиніну
Дружина Володимира Остапчука Катя Полтавська різко розкритикувала Машу Єфросиніну

Нагадаємо, що раніше зіркова агенція “Дядя Жора” зазначила, що Маша Єфросиніна готова виступати на новорічних корпоративах. Щоправда, основна умова для ведучої – відсутність у переліку ведучих Володимира Остапчука. Зірка заявила, що більше ніколи не вийде з ним на одну сцену.

Схожі статті

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.

Дістаю персики з банки, все перемішую і виливаю у форму: торт за 15 хвилин, який готується в холодильнику

Всього за 15 хвилин вашого часу можна приготувати свіжий та оригінальний торт з консервованих персиків. Потрібно лише обʼєднати всі інгредієнти між собою та можна насолоджуватися смаколиком.

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.