56-річний Дмитро Гордон обожнює свою тещу: навіть запросив маму Інну на театральну постановку

Дмитро Гордон чудово ладнає з тещею своєї третьої дружини. Залюбки спілкується з пані Інною, бере в неї інтерв'ю та навіть запрошує на родинний похід до театру.

Дмитро Гордон вирішив розширити родинне коло, тому на виставу до театру ім. Франка завітав не лише з дружиною Олесею, але й з тещею Інною Бацман. Журналіст запевнив, що вечір у такій компанії минув дуже тепло:

“Вигуляв тещу й дружину в театр Франка”.

А ще поцікавився у підписників свого Інстаграму, як вони ставляться до мам своїх дружин. Деякі сповістили, що “завжди привітно”. Та переважно фоловери Гордона почали обговорювати родинні стосунки самого інтерв’юера.

Як виглядає теща журналіста Дмитра Гордона Інна Бацман

Комусь видалося, що теща виглядає навіть краще, аніж дружина. Інші відзначили, що “при такій Олесі й теща на всі 100%”. Хтось висловив припущення, що з Дмитра Ілліча вийшов чудовий зять.

Як виглядає теща журналіста Дмитра Гордона Інна Бацман

Судячи зі щирої посмішки панні Інні прогулянка з зятем і донькою припала до вподоби. Якщо переглянути Інстаграм-сторінку тещі Гордона, можна дійти висновку, що жінка – оптимістка.

Вона весь час посміхається і викладає в акаунт виключно добрі й світлі фотографії з донькою, онуками та іншими членами родини. Щоправда, місця для улюбленого зятя не знайшлося жодного.

Як виглядає теща журналіста Дмитра Гордона Інна Бацман

А Дмитро Гордон так старається, щоб усі його родичі не знали грошової скрути. Після початку повномасштабного вторгнення в інтерв’ю розповідав, що утримує після виїзду за кордон не лише дружину з дітьми, але й старше покоління. Тепер, напевно, сім’я знову об’єдналася в Україні, тож фінансовий тягар значно зменшився.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.