Відмовився від Білик, заліз у борг 75 тисяч і залишився без роботи: Коляденко розказав правду про своє життя

Відомий український хореограф і шоумен Дмитро Коляденко чесно розповів про своє життя. Воно змінилось і приготувало для артиста чимало випробувань.

Не так давно відомий український хореограф і шоумен Дмитро Коляденко поспілкувався зі Славою Дьоміним. У розмові з журналістом чоловік зізнався, як круто змінилось його життя за останні роки. Шоумен пригадав, як втратив роботу, взяв кредит і припинив спілкування з Іриною Білик.

Коляденко про своє життя

Шоумен зізнався в інтерв’ю для Дьоміна, що він останнім часом доволі мало, у порівнянні з минулим, заробляє. Більшу частину прибутку чоловік витрачає на оренду житла. За словами Коляденка, нині він працює у балеті, але в умовах повномасштабної війни забув про минулі заробітки на концертах та творчих ініціативах.

Дмитро Коляденко розповів про своє особисте життя та зізнався, чи спілкується з Іриною Білик
Дмитро Коляденко розповів про своє особисте життя та зізнався, чи спілкується з Іриною Білик

У період пандемії коронавірусу чоловік навіть взяв кредит у 75 тисяч гривень. Тоді, пригадав шоумен, усі зірки залишились без стабільного заробітку, а тому він вирішив позичити у банку гроші на життя. Ці кошти, за своїми словами, він витрачав тільки на найнеобхідніше.

А ось тема з Іриною Білик, колишньою обраницею Дмитра Коляденка, вже не один рік турбує та цікавить їхніх шанувальників. Стосунки зіркової пари були запальними та пристрасними, але на тлі постійних ревнощів вони вирішили розійтись. Минулого року знаменитості наштовхнули публіку на думки про возз’єднання, адже багато часу проводили разом.

Дмитро Коляденко розповів про своє особисте життя та зізнався, чи спілкується з Іриною Білик
Дмитро Коляденко розповів про своє особисте життя та зізнався, чи спілкується з Іриною Білик

Втім, зазначив Коляденко в інтерв’ю, він прийняв рішення припинити будь-яке спілкування з Білик, адже тримає на неї образу за некоректну поведінку. За словами чоловіка, жінка могла пообіцяти йому одне, а потім різко передумати та прийняти зовсім інше рішення. Таке ставлення Білик до себе Коляденко терпіти не захотів, тому ініціював завершення спілкування.

Популярне

Схожі статті

Теща-красуня, а дружина – лялечка: як виглядають жінки Віктора Павліка, з якими він проводить весь свій час

Відомий український артист Віктор Павлік живе в оточенні красивих жінок. Нещодавно його дружина Катерина Репяхова вирішила показати тещу зіркового обранця – свою маму.

Потап публічно звернувся до Максима Галкіна не українською: що сказав чоловік Каменських чоловіку Пугачової

Український репер Потап, який виїхав з України ще у 2022 році звернувся до Максима Галкіна не українською. Що саме сказав чоловік Насті Каменських російському гумористу.

Варю смачне сало: всі думають, що це копчене чи покупна грудинка – такого завжди мало. Мій ходовий рецепт

Якщо хочеться поласувати копченим салом, беріться до соєвого соусу. Проваривши у ньому жирні шматочки, вийде ідеальна ситна закуска. Гості не відрізнять від того, що з коптильні.