“Я їхав туди відпочивати”: ведучий В’ячеслав Соломка розповів, скільки йому коштував виїзд до Іспанії

Відомий український ведучий В'ячеслав Соломка розповів правду про те, як йому вдалось виїхати за кордон. Знаменитість зізнався, що заплатив немалу ціну за це.

В’ячеслав Соломка, відомий український ведучий, не так давно повернувся додому з відпочинку. Знаменитість вирішив поїхати до Іспанії, аби сумістити приємне з корисним. За словами зірки, його друзі дізнались про поїздку та запросили відпочити до себе.

Через те, що у часи повномасштабної війни В’ячеслав Соломка виїхав за кордон, він отримав чимало хейту у свій бік. Втім, як пояснив знаменитість на особистій сторінці, все відбулось у рамках закону. Ведучий розповів, що насправді його спокійно пропустили на кордоні.

В’ячеслав Соломка виїхав за кордон

У коментарі для “Люкс ФМ” В’ячеслав Соломка зазначив, що заплатив велику ціну за те, аби мати можливість виїжджати за кордон у часи повномасштабної війни. Знаменитість пояснив, що ціною виявилось його здоров’я.

В'ячеслав Соломка розповів, як йому вдалось виїхати на відпочинок за кордон – він поїхав до Іспанії
В’ячеслав Соломка розповів, як йому вдалось виїхати на відпочинок за кордон – він поїхав до Іспанії

За словами відомого українського ведучого, у нього є достатньо невиліковних проблем зі здоров’ям, через які вирушити на фронт він точно не може. Саме тому у знаменитості є можливість виїжджати за межі України під час воєнного стану.

Втім, додав В’ячеслав Соломка, в Іспанії він не тільки відпочивав, але й займався корисними справами. За словами ведучого, крім розмов із друзями, він став ведучим на одному із заходів, який його попросили провести.

В'ячеслав Соломка розповів, як йому вдалось виїхати на відпочинок за кордон – він поїхав до Іспанії
В’ячеслав Соломка розповів, як йому вдалось виїхати на відпочинок за кордон – він поїхав до Іспанії

Втім, грошей ведучий не заробив. Усі гроші, які В’ячеславу Соломці вдалось заробити далеко за межами України, він віддав на благодійність. За словами ведучого, йому та команді вийшло заробити на декілька нових автівок.

Популярне

Схожі статті

Я не повірила, що можна приготувати картопляну запіканку з беконом за хвилини: шикарний лайфхак із каструлею

Картопляна запіканка з беконом за хвилини — це ідеальний варіант для швидкої та смачної вечері або обіду. Використовуючи цей простий лайфхак, ви можете значно скоротити час приготування.

Встала на захист коханого чоловіка: дружина Віталія Козловського заступилася за коханого перед Іриною Фаріон

Віталій Козловський продемонстрував свою готовність захищати країну, попри скептицизм і недовіру багатьох людей. Однак, зневіра щодо його справжніх намірів не вщухає і досі.

“Моїм двом кружечкам”: Олена Кравець з Кварталу неординарно привітала своїх двійнят з днем народження (ФОТО)

Відома українська телеведуча та актриса Олена Кравець показала своїх молодших дітей у день їхнього народження. Як вони змінились і на кого стали схожими?