Подружки Вітвіцька, Карпа й Тарабарова відбули на відпочинок у Карпати: чи прихопили чоловіків та дітей

Три давні подружки телеведуча Соломія Вітвіцька та співачки Карпа й Тарабарова зібрали валізи, дітей та чоловіків і вирушили великим кагалом на відпочинок до Карпат. Як відпочивають зірки?

Соломія Вітвіцька, Наталка Карпа й Світлана Тарабарова давно дружать між собою. Тож коли випала нагода разом відпочити у мальовничих Карпатах, ніхто не відмовився. Нині Інстаграм знаменитостей переповнений світлинами жінок та дітей.

Вітвіцька, Карпа й Тарабарова разом відпочивають у Карпатах

От тільки чоловіки у кадр чомусь ніколи не потрапляють. Хоча Соломія прихопила свого бойфренда Олексія, який отримав на службі відпустку. Світлана взяла у гори не лише трьох дітлахів Івана, Марічку та Поліну, але й благовірного і навіть матусю. Наталка обмежилася лише донькою Златою.

Вітвіцька, Карпа й Тарабарова разом відпочивають у Карпатах

Як бачимо, гурт у Буковелі зібрався чималенький. Телеведуча радісно відзначила:

“Цінний час, проведений разом. Мрію, щоб таких моментів було більше”.

Нині кожен українець розуміє, що треба цінувати кожну хвилину життя. Особливо цінним є спілкування з рідними людьми та друзями. Наталка похвалилася:

“Ще серед тижня не знала, що все вдасться! Пазл склався! Господь благословив на цю зустріч родинами у рідних Карпатах!”

Вітвіцька, Карпа й Тарабарова разом відпочивають у Карпатах

Світлані з такою кількістю дітей останні 3 роки не дуже вдається відпочивати. Тарабарова певна, що й у Буковелі навряд чи випаде нагода побути наодинці. Надалі подібна перспектива рудоволосій жінці теж навряд чи світить.

Вітвіцька, Карпа й Тарабарова разом відпочивають у Карпатах

Вітвіцька нещодавно зустрілася у Львові зі своїм коханим, з яким почала зустрічатися після розлучення з Владом Кочатковим. З Олексієм Ситайлом, який нині служить у ЗСУ, побули кілька днів удвох. А потім приєдналися до веселого гурту знаменитостей.

Популярне

Схожі статті

До і після – Сумська показала, як за 1 хвилину з акторки перетворюється на звичайну жінку і дружину Борисюка

За одну хвилину зовсім змінилась – Ольга Сумська показала фото після виступу на сцені і як за лічені хвилини вона змінила свій образ, знаходячись поруч із чоловіком.

“Вдягаються так, щоб тканини було по мінімуму”: Кароль, Різатдінова, Ассія Ахат та інші помірялися топами

У літню спеку хочеться, щоб на тілі було мінімум одягу. От і знаменитості наввипередки стараються вбратися у якомога менший топ. У кого з зірок він найкоротший та найсміливіший?

“Рокова помилка Руслани Писанки”: як виглядає могила актриси, її чоловік-вдівець і єдиний названий син

Завжди привітна й позитивна Руслана Писанка дуже пізно звернула увагу на власне здоров'я. Тому й залишила коханого чоловіка, названого сина й кота та пішла у засвіти.