(ВІДЕО) Переможниця шоу “Голос. Діти” підкорила журі на американському конкурсі талантів

Author name 22 Червня 2020 в 22:06

Поділитися статтею

Данелія Тулешова
Данелія Тулешова

Переможниця 4 сезону вокального шоу “Голос. Діти” Данелія Тулешова взяла участь у конкурсі талантів “Americas Got Talent “.

У 2017 році тендітна дівчинка Данелія Тулешова вразила серця мільйонів телеглядачів своїм неймовірним талантом. Вона стала переможницею четвертого сезону “Голоси. Діти” і почала активно розвиватися в музичному напрямку, не дивлячись на свій досить юний вік.

Її наставником став тренер з шоу “Голос” Дмитро Монатік. Він до цих пір підтримує дівчинку і регулярно зідзвонюється з нею, щоб обговорити її успіхи і дати цінні поради. Співак став для Данелії справжнім ментором, який проходить разом з нею непростий шлях підкорення сцени.

Черговим успіхом 13-річної вокалістки стало визнання на американському шоу талантів, яке є аналогом програми “Україна має талант”. У мережу потрапило відео, де дівчинка на сцені західного конкурсу виконує пісню “Tears Of Gold” співачки Faouzia. В результаті Данелія отримала чотири заповітні “так” від суддів.

Після виступу зал аплодував маленькій вокалістці стоячи. Всього за кілька днів відео її виконання набрало в мережі YouTube більше мільйона переглядів.

Прокоментував успіх своєї підопічної і Монатік. За його словами, він завжди знав, що Данелія буде завойовувати весь світ, і зараз вона це доводить. Артист ще не встиг обговорити з дівчинкою її виступ, але впевнено заявив, що дуже пишається нею. За її успіхами стежить вся його сім’я.

Зараз Данелія Тулешова готується до наступних етапів конкурсу.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею