Євген Кошовий зворушливо розповів про характер своїх дочок: ідеальний батько

Author name 2 Липня 2020 в 21:07

Поділитися статтею

Євген Кошовий і дочка Варя
Євген Кошовий і дочка Варя

Український шоумен Євген Кошовий виховує двох дочок — Варвару і Серафиму.

Телеведучий і шоумен Євген Кошовий, більш відомий як “Лисий з Кварталу”, вже тринадцять років перебуває у міцному і дружному шлюбі з танцівницею Ксенією Кошовою. Подружжя виховує двох дочок — дванадцятирічну Варвару і п’ятирічну Серафиму.

Євген дійсно живе у справжньому жіночому царстві — він ще й підтримує теплі стосунки зі своєю тещею Маргаритою Володимирівною. В іншому, на восьме березня телеведучому точно є заради кого прокидатися рано-вранці в пошуках свіжого букета квітів.

До слова, сам зірковий тато бере активну участь у вихованні своїх дочок, про що він розповів під час інтерв’ю Маші Єфросиніної. Телеведучий зазначив, що його дівчатка ростуть абсолютно різними за характером і темпераментом і він цьому дуже радий.

Молодша Серафима — дуже активна й енергійна дитина. Вона обожнює бігати, стрибати і навіть може дати здачі хлопчикам. Одного разу йому в садку поскаржилася вихователька, що Серафима побила всіх хлопчиків. “Я не уявляю, що буде в школі”, — додав Євген.

Младшая дочка Евгения Кошевого Серафима
Молодша дочка Євгенія Кошового Серафима

Також шоумен додав, що Серафима може навіть зістрибнути з шафи, а ось Варя більш поміркована, вона подумає: “Так, якщо я стрибну, зламаю ногу, можу коліном вдаритися, розпухне губа, як я буду співати? Онлайн-уроки вокалу тоді скасовуються”, а ось молодша літає по будинку, як віник.

До речі, Євген всіляко цікавиться хобі та захопленнями своїх дітей і намагається розділяти дозвілля разом з ними. Наприклад, з Серафимою вони дивляться мультики про ніндзя, Варя ж займається вокалом і пробує себе в ролі ведучої. Дівчинка, за прикладом батька, веде Лігу сміху, правда поки що шкільну.

Дочки Евгения Кошевого
Дочки Євгена Кошового

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею