«У мене різниця 27 років з дружиною»: Галкін посміявся над нерівними шлюбами

Author name 3 Липня 2020 в 14:07

Поділитися статтею

Клава Кока і Надія Бабкіна в гостях у Максима Галкіна на шоу
Клава Кока і Надія Бабкіна в гостях у Максима Галкіна на шоу

Шоумен Максим Галкін в черговому авторському випуску власного ютуб-шоу пожартував над шлюбами, в яких у партнерів суттєва різниця у віці.

Запрошеними гостями в авторській програмі коміка і шоумена «Музикаліті» виступили Клава Кока і Надія Бабкіна. Клава Кока – 23-річна співачка, а її колега по сцені старше на 47 років – справжній “ветеран естради”, як зазначив Галкін.

Одне з питань Галкіна під час знайомства було таким: чи відома Клаві Коке різниця у віці між Бабкіної та її цивільним чоловіком Євгеном Гором. Спочатку співачка Бабкіна обурилася на те, що Галкін назвав її чоловіка “цивільним”. Бабкіна зазначила, що таке уточнення тут зовсім необов’язкове.

Твого чоловіка скоро зачнуть!

Щоб піти від цієї теми, ведучий сказав молодій гості, що у нього різниця з дружиною 27 років, у Надії з чоловіком – майже 30. Значить “Твого чоловіка скоро зачнуть!”

Юна відеоблогерша і виконавиця Клава Кока посміялася над цим.

Галкін посміялася над великою різницею у віці між подружжям
Галкін посміялася над великою різницею у віці між подружжям

Уточнимо, Надія Бабкіна в шлюбі з Євгеном Гором вже 17 років. Це при тому, що різниця в їхньому віці майже 30 років. Бабкіна не раз заявляла, що такий показник їх ніяк не лякає. А Максим Галкін і Алла Пугачова разом вже 19 років. Шоумен і примадонна не раз піддавалися глузуванням і обговоренням з приводу різниці у віці, проте як вони розповідали в інтерв’ю, це їх ніяк не ображає.

Додамо, зараз відеоблогерка і співачка Клава Кока незаміжня. Як відомо, раніше у неї був коханий Дмитро Куришкін, проте після трьох років стосунків вони розійшлися. В інтерв’ю Насті Івлеївій Клава зізналася, що зараз її серце зайняте, проте не сказала ким. Пожартувала тільки про те, що ім’я коханого починається з літери “Д”, і шанувальники приписали їй зв’язок з Дімою Гордієм.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею