Син Михайла Єфремова Микита зізнався, що відвідує психолога після смертельного ДТП

Author name 3 Липня 2020 в 17:07

Поділитися статтею

Микита і Михайло Єфремови
Микита і Михайло Єфремови

Микита Єфремов зізнався, що дуже пишається своїм прізвищем, але не хоче від нього залежати.

32-річний актор Микита Єфремов зважився на відверте інтерв’ю, в якому розкрив всі свої почуття і відчуття після пережитої трагедії в сім’ї. 8 червня його батько сів п’яним за кермо і став винуватцем смертельного ДТП в Москві.

Микита довгий час не виходив на зв’язок з громадськістю або ЗМІ. Вперше він звернувся до всіх у своєму особистому блозі через дев’ять днів після аварії. Молодий актор висловив свої співчуття родині загиблого Сергія Захарова та побажав мужності всім, кого торкнулася ця трагедія. Він також звернувся до батька: “Тато, я дуже тебе люблю”, — написав Єфремов молодший.

Снимок с Instagram Никиты Ефремова
Знімок з Instagram Микити Єфремова

Через місяць після ДТП за участю батька Микита зізнався, що пережити цю ситуацію йому допомагають група підтримки, а також регулярна робота з психологом. Актор підкреслив, що, не дивлячись ні на що, він з величезною повагою ставиться до таланту свого тата і поважає його за професіоналізм на сцені театру і в кадрі.

Микита підкреслив, що йому подобається, як працює його батько на майданчику. За словами сина, Михайло Єфремов вміє бути одночасно легким і професійним. Він жартує і веселить колег, але в той же час вміє моментально зібратися і зіграти навіть найважчу роль. Таким же бути на роботі прагне і Микита.

Єфремов молодший зізнався, що в його житті був період, коли він міг неабияк випити, бо вважав, що алкоголь допомагає йому розслабитися. Однак швидко зрозумів, що це не так. Зараз Микита веде повністю здоровий спосіб життя.

Микита Єфремов зустрічається з ведучою “Орел і решка. Шопінг” Марією Іваковою. Він активно знімається в кіно і працює над собою. Він також підкреслив, що пишається своїм прізвищем, хоча воно зобов’язує викладатися сповна перед глядачами.

Никита Ефремов и Мария Ивакова
Микита Єфремов і Марія Івакова

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею