Сергій Притула залишив дружину і дітей заради відомої ведучої (ФОТО)

Author name 7 Липня 2020 в 20:07

Поділитися статтею

Роман Притули і Никитюк може бути таємним
Роман Притули і Никитюк може бути таємним

Відома українська ведуча Леся Никитюк виклала неоднозначне провокаційне фото з одруженим Притулою.

У своєму профілі в Інстаграм знаменитість похвалилася фотографіями підготовчого процесу до зйомок чергового шоу. У кадр потрапив колега – відомий шоумен Сергій Притула. Однак фото викликало чимало запитань – чому актриса розсунула ноги?

У Никитюк і Притули роман?

Леся Никитюк опублікувала відразу три фотографії. На першому знімку телеведуча і екс-ведуча “Орла і решки ” в компанії зі своїм колегою по знімальному майданчику і давнім другом Сергієм Притулою. Гумору додає і те, що Сергій моргнув в самий невідповідний момент, і вийшов на знімку з закритими очима. Або може він закрив очі від щастя і закоханості, перебуваючи з новим об’єктом симпатій?

Леся Никитюк виклала неоднозначне фото з одруженим Притулою
Леся Никитюк виклала неоднозначне фото з одруженим Притулою

На фото видно, що Никитюк якраз готується до зйомки, і з нею тільки що попрацювали візажисти – легкий натуральний макіяж робить риси обличчя дівчини виразними, а очі – більш яскравими і відкритими.

В каруселі були ще два знімки, там знаменитість вже одна. Однак на всіх фотографіях глядачів привернуло одне – Никитюк сидить в розслабленій і навіть злегка розв’язній позі, розставивши ноги в сторони.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею