Вікторія Булітко з “Дизель Шоу” шокувала фотографією з пологового будинку: хто став щасливим батьком

Author name 15 Липня 2020 в 16:07

Поділитися статтею

Знімок з Instagram Вікторії Булітко
Знімок з Instagram Вікторії Булітко

Вікторія Булітко у своєму Instagram поділилася зворушливим знімком з дитиною на руках. Щасливу актрису обіймає її колега Олександр Бережок.

Актриса “Дизель Шоу” 37-річна Вікторія Булітко ретельно приховує всі подробиці особистого життя. Відомо, що вона ніколи не була у шлюбі, дітей у артистки теж немає. Однак, в одному з інтерв’ю Вікторія зізналася, що у неї є коханий чоловік, але вона не поспішає знайомити його ні з шанувальниками, ні з друзями. На питання: “Чому?”, — Булітко відповіла, що і сама не знає. Можливо, не хоче, щоб про неї знали занадто багато.

Після такої таємничості актриси, шанувальники були по-справжньому шоковані її новою публікацією в особистому мікроблозі. Вікторія поділилася фотознімком, на якому вона тримає на руках немовля, а поруч її обіймає і цілує колега по “Дизель Шоу” Олександр Бережок.

Фото с Instagram Виктории Булитко
Фото з Instagram Вікторії Булітко

“Ну нарешті-то”, — неоднозначно підписала Булітко цей пост.

Однак, виявилося, що фотографія була зроблена для ситкому “Вижити за всяку ціну”, зйомки якого тривають в даний момент.

“У нових сезонах реквізитори доповнюють і покращують інтер’єр. Наша серіальная квартира, як справжня, обростає новими декораціями і деталями. Ці фото будуть стояти в рамках, як спогади про день народження Льошки. Вони вийшли такими яскравими і натуральними, що я не втрималася і поділилася ними з шанувальниками!” — розповіла Вікторія.

Додамо, що прем’єра нового сезону серіалу “Вижити за всяку ціну” запланована вже на цю осінь.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею