«Шостий шлюб буде»: Лоліта зізналася, що планує вийти заміж

Author name 27 Липня 2020 в 07:07

Поділитися статтею

Лоліта Мілявська хоче заміж в шостий раз
Лоліта Мілявська хоче заміж в шостий раз

Лоліта Мілявська, яка нещодавно розлучилася зі своїм п’ятим чоловіком розповіла, що чекає пропозиції від нинішнього обранця.

Лоліта Мілявська після недавнього музичного фестивалю «Слов’янський базар», де вона була одним з основних хедлайнерів, дала інтерв’ю, в якому розповіла про нового чоловіка. Не так давно Лоліла публічно заявила, що втомилася від відносин і заміж більше не збирається. «Заміж – ні в якому разі! Знову стояти весь час біля плити і борщі варити? Я хочу нагулятися! », – впевнено сказала артистка в одному з інтерв’ю. Але схоже співачка встигла передумати.

Лоліта Мілявська
Лоліта Мілявська

У шостий раз на ті ж граблі?

У своєму інтерв’ю артистка розповіла, що її новий обранець – бізнесмен, багато працює і взагалі заможна людина. Мілявська зізналася, що метеликів в животі вона не відчуває, але вважає, що для її віку це навіть шкідливо. Шанувальник задаровує зірку подарунками і всіляко оточує увагою. Лоліта була відвертою і сказала, що якщо чоловік покличе її заміж – вона обов’язково погодиться. «Шостий шлюб буде», – впевнено заявила артистка. Відзначимо, що Лоліта помітно схудла і виглядає дуже щасливою.

Лоліта Мілявська з п'ятим чоловіком
Лоліта Мілявська з п’ятим чоловіком

Нагадаємо, п’ятим чоловіком Лоліти Мілявської став тренер з гри в сквош Дмитро Іванов, молодший артистки на 12 років. Але ця різниця пару не бентежила. Через 9-ть років шлюбу Лоліта дізналася, що її чоловік має коханку. Тоді артистка публічно заявила про розлучення. Шлюборозлучний судовий процес тривав 10 місяців, і тільки в кінці квітня цього року співачка офіційно стала вільною.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею