Вся правда про серіал “Свати”: коли чекати нового сезону і що сталося на майданчику?

Author name 12 Серпня 2020 в 11:08

Поділитися статтею

Свати 7 під загрозою: серіал може не вийти на екрани
Свати 7 під загрозою: серіал може не вийти на екрани

Сьомий сезон серіалу “Свати ” телеглядачі чекають з нетерпінням, проте актори, які зараз задіяні у знімальному процесі, впевнені, доля робить все, щоб прем’єра не відбулася.

Актор Данило Бєлих, який грає в серіалі Макса Ковальова, сина Ольги Миколаївни і тата Женьки, поділився у себе в Інстаграм подробицями. Там Данило розповів, що зараз вже відзнято частину сезону. Актор уточнив, що це буде абсолютно новий формат – повернення в минуле, де Будько і Ковальови ще зовсім молоді. Однак на цьому не закладена сюжетна лінія, а лише подається передісторія.

Свати-7 можуть не вийти на екрани: творці фільму не знають коли зможуть повернутися до зйомок

Спочатку проект планувалося випустити на екрани в 2015 році. Однак через політичні протистояння деяким акторам був заборонений в’їзд на територію країни, а в Україні взагалі на державному рівні заборонили показ серіалу. Однак режисери та продюсери не здалися, і відвоювали своє право на “Свати “.

Наступним ударом став коронавірус, який перервав знімальний процес в селі під Мінськом. І тепер, через протести, які невідомо коли закінчаться, творці серіалу вирішили не відновлювати зйомки.

https://www.instagram.com/p/CCd6XhLp4II/

 

“Упевнений, ми обов’язково ще попрацюємо і випустимо багато прекрасного і гідного вашої уваги “, – написав Данило Бєлих.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею