Легенда “ВІА Гри ” Надя Мейхер похвалилася “новим ” обличчям

Author name 16 Серпня 2020 в 17:08

Поділитися статтею

Надія Мейхер
Надія Мейхер

Колишня солістка популярної групи “Віа Гра ” Надія Мейхер виклала Селфі крупним планом, і під фото розповіла фоловерам про своє ставлення до пластики і глибокого косметологічного втручання.

На фото яскрава брюнетка позує в майці, в якій відмінно проглядається декольте. Укладання з легкої недбалістю додає шарму і сучасності.

https://www.instagram.com/p/CD4H8xxHrCr/

 

У підписі до публікації Надія Мейхер розповіла: “Багато з вас знають, що я скептично ставлюся до всякого роду ін’єкцій і до пластичної хірургії … Я ні в якому разі не нав’язую свою позицію. Кожен має право сам вирішувати як обходиться зі своїм обличчям і іншими частинами тіла … Дана інформація опублікована лише для тих, кому важливо зберегти природність особи, залишаючись собою як всередині, так і зовні. в цьому випадку для себе відкрила цікаву методику, якою із задоволенням ділюся з вами. “Також знаменитість опублікувала промокодом на знижку в марафоні “Прокачай особа “. Знаменитість впевнена, тонізуючі вправи допоможуть зберегти молодість, і зробити форму обличчя більш підтягнутою.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Німіють руки і шумить у вухах? Негайно читайте про цей метод!

Поділитися статтею