Екс-дружина Віктора Павліка розповіла, як переживає втрату сина: «Коли дитина хворіла — плакала. Коли син був забраний — заспокоїлася»

7 серпня стало відомо про смерть 21-річного Павла Павліка. Екс-дружина Віктора Павліка важко переживає втрату сина. Серце матері розбите, але крізь біль і примирення вона намагається навчитися жити по-новому — без рідної дитини.

Лариса Созаєва досить відкрито ділиться зі своїми підписниками особистими переживаннями. Ще зовсім недавно вона розповідала про лікування Паші, а вже зараз пише про те, як вчиться жити без нього. Першою про горе в сім’ї повідомила мама покійного, яку тут же обсипали словами підтримки та побажаннями Царства небесного хлопцеві.

Лариса с Пашей
Лариса з Пашею

Жінка опублікувала новий пост в соцмережах, процитувавши слова з Біблії та передавши таким чином все, що вона зараз відчуває. Також Созаєва зазначила, що за останні дні до неї в друзі попросилися тисячі людей:

«Сотні коментарів, співчуттів… Ваші переживання за мене такі цінні. Коли ви втішали мене, я хотіла обійняти кожного і утерти ваші сльози. Коли дитина хворіла — плакала і стогнала. Коли син був забраний — заспокоїлася. Я знаю, що він у Царстві небесному і турбуватися більше нема про що. Життя триває і я вчуся жити без моєї рідної людини», — написала Лариса.

Павел Павлик
Павло Павлік

Крім того, вона попросила жінок, яким зараз так само нелегко через тяжку втрату, надмірно не скорбіти, адже через це можна придбати хвороби і тільки нашкодити собі.

Свою публікацію колишня дружина Павліка доповнила фотографією на іподромі, зробленою на заході сонця.

Лариса Созаева
Лариса Созаєва

Нагадаємо, 2 роки тому Павлу діагностували саркому хребців. Виснажливе лікування не допомогло — 20 червня він повідомив про погіршення стану, а вже 7 серпня, перебуваючи в хоспісі, молодий чоловік пішов з життя.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?