Зірки, чиї діти старше їх коханих: Пугачова, Кончаловський, Петросян і інші

Author name 27 Серпня 2020 в 12:08

Поділитися статтею

Пугачова і Галкін
Пугачова і Галкін

Колись різниця в десятки років між чоловіком і дружиною вважалася дивною, але в сучасному світі, особливо серед зірок, це не здається чимось незвичайним. Сьогодні ми розповімо про знаменитостей, чиї коханці виявилися навіть молодшими за їхніх дітей.

Алла Пугачова

Алла Пугачова і Максим Галкін
Алла Пугачова і Максим Галкін

Алла Пугачова вийшла заміж за Максима Галкіна в 2011 році. До цього Примадонна була в офіційному шлюбі ще 4 рази. Галкін молодший за свою дружину на 27 років, а різниця у віці між ним і дочкою Пугачової Христиною становить 7 років.

Андрій Кончаловський

Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька
Андрій Кончаловський і Юлія Висоцька

Відома актриса Юлія Висоцька вийшла заміж за режисера Андрія Кончаловського, коли їй було 25, а коханому – 61 рік. Юля стала п’ятою дружиною знаменитого режисера. Втім, це не завадило їх щасливого шлюбу. Старший син Кончаловського старший за свою «мачухи» на 7 років.

Євген Петросян

Євген Петросян і Тетяна Брухунова
Євген Петросян і Тетяна Брухунова

У минулому Петросян році розлучився зі своєю дружиною Оленою Степаненко, з якою прожив 30 років. Причиною розлучення стала зрада артиста з молоденькою асистенткою, якої немає і 30-ти. Старша дочка Петросяна могла б бути мамою цієї дівчини. Різниця у віці дочки Євгена з його новою коханою – 32 роки.

Дмитро Дібров

Дмитро Дібров та Поліна Діброва
Дмитро Дібров та Поліна Діброва

Коли старшому синові Діброва – Денису було 4 роки, народилася п’ята дружина відомого телеведучого, майбутня фотомодель і переможниця конкурсів краси – Поліна. У пари з’явилися на світ вже троє спільних дітей, а Поліна в свої 30 вже встигла стати «бабусею» для онуків Дмитра.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею