Як виглядали “На-на ” в молодості? Зоряний фотограф Роман Родін показав рідкісне фото

Фанати музичного гурту "На-на " і її тодішнього продюсера Барі Алібасова можуть насолодитися рідкісним кадром зі своїми кумирами, зробленим в минулому столітті.

Таким справжнім раритетом поділився зірковий фотограф Роман Родін, який в дев’яностих нерідко подорожував із зірками вітчизняної естради на гастролях. Тоді він назбирав немаленьке портфоліо на них, тому в цьому році вирішив поділитися ним з шанувальниками – завів блог в Інстаграм і публікує там рідкісні знімки, яких ні в кого немає.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEW-OCFJ8bQ%2F&is_from_rle

“Ось вам рідкісний кадр. Група« НА-НА »з Авоентіной Печоріна на вулицях Нью-Йорка 1997 рік # ЖИЗНЬПРЕКРАСНА # жізньзвезд # романродін1959 # нана “, – підписав знімок з групою автор Роман Родін.

Також в його альбомах можна знайти і інших популярних зірок естради як минулого століття, так і сьогоднішніх днів. Наприклад, сьогодні він опублікував знімок з Бедросом Кіркоровим – батьком Філіпа Кіркорова.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEZMbiSpv4b%2F&is_from_rle

До цього в його стрічці мелькала рудоволоса красуня Анастасія Стоцька.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCEW0r2xF3xK%2F&is_from_rle

Популярне

Схожі статті

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.

Акторка “Дизель шоу” Яна Глущенко неабияк здивувала, з ким відпочиває на морі: “Дідусь – то мій хахаль”

Яна Глущенко з "Дизель шоу" знову навідалася до Болгарії. На цей раз узяла з собою синочка Тамерлана. А ще поряд сивочолий чоловік, якого фани визначили як "хахаля" гумористики.

Схожа на батька: донька луганського коміка Кошового показала фото – як виглядає дитина зірки “Квартал 95”

Донька легендарного актора Кварталу 95 показала свіжі фото та свою схожість з батьком – Євген Кошовий та Варвара на одне обличчя, як дві краплі води.