Серцеїд Дан Балан заспокоїв шанувальників: Тіна Кароль в надійних руках

Author name 9 Вересня 2020 в 16:09

Поділитися статтею

Ці подробиці зіркові артисти довго приховували від публіки, щоб тримати інтригу
Ці подробиці зіркові артисти довго приховували від публіки, щоб тримати інтригу

Молдавський співак Дан Балан заспокоїв шанувальників — причин переживати за Тіну Кароль немає, адже вона в надійних руках. Артистів вже давно підозрюють в зірковому романі.

Цього року Дан вдруге став тренером вокального шоу «Голос країни», причому саме його підопічна здобула перемогу в дев’ятому сезоні. Це говорить про те, що виконавець підійшов до проекту з великою відповідальністю, ставши улюбленцем телеглядачів.

Згодом йому і Тіні почали приписувати відносини, що зовсім не дивно, з огляду на те, як вони поводились на камеру. Знаменитості самі додавали інтриги тим, що і не заперечували, і не спростовували ці чутки, але і це ще не все. Кожен раз, коли Кароль в інтерв’ю запитують про Балана, вона завжди ніяковіє і кокетливо посміхається.

Тина и Дан
Тіна і Дан

Також не можна не відзначити весільну пісню Людмили Балан для улюбленого сина, про яку вона розповіла на сцені «Голосу».

Загалом, віддані шанувальники впевнені — Тіна в хороших руках, тому чекають не дочекаються, коли ж вони офіційно оголосять про те, що між ними відбувається.

Не менше уваги дістається сторінкам артистів в соціальних мережах. Якщо Тіна досить активний користувач Instagram, то Дан вкрай рідко радує підписників новими фото. Нарешті не так давно він опублікував свіже селфі, підписавши його досить загадково:

«Listening to the wind of change…» (Прислухаючись до вітру змін).

View this post on Instagram

A post shared by Dan Balan (@danbalan)

Звичайно, усі тут же почали ділитися емоціями під постом, причому багато хто побачив в словах Балана якийсь посил, пов’язаний з Кароль:

  • «Як завжди загадковий»;
  • «Вітер змін яких — у світі або в особистому?»;
  • «Вас оточують дві чудові, талановиті, красиві і люблячі жінки — ваша мама і ваша любов Тіна. Ви щаслива людина!».

І подібних коментарів сотні, так що ми продовжуємо стежити за ситуацією.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею