Висоцька показала постарілого Кончаловського: приховує зморшки за маскою, а сивину – під капелюхом

Шлюб Висоцької і Кончаловського - справжній приклад для наслідування.

Пара прожила разом 20 років, і продовжує любити один одного як в перший день. Це при тому, що Юлія – п’ята дружина Андрія, а спочатку вона була його коханкою. Також вони пережили страшну аварію, після якої дочка впала в восьмирічну кому. Але, незважаючи на всі ці проблеми, люблять один одного і є прикладом для наслідування.

Більше про цю красивою історії кохання, яка трапилася в ліфті, ви можете дізнатися на нашому Ютуб-каналі.

 

Сьогодні Юлія Висоцька опублікувала зворушливе фото зі своїм помітно постарілим чоловіком

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCE6DZ4UM3bg%2F&is_from_rle

 

Вона була небагатослівна в описі до публікації, просто побажала шанувальникам доброго ранку. Зараз вони обидва знаходяться на відпустці в Венеції. Поїхав з ними їхній син – невідомо. Але пара виглядає закоханої і відпочила.

У коментарях шанувальників обурило те, що Кончаловський неабияк постарів і ховає свої глибокі зморшки під медичною маскою, а сиве волосся – під капелюхом. Юлія теж не молодіє, але на цьому фото виглядає свіжою і відпочила.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.