Стало відомо, в яких умовах Михайло Єфремов знаходиться в СІЗО

Справа Михайла Єфремова нарешті отримала розв'язку.

8 вересня суддя винесла Михайлу Єфремову вирок. Артиста визнали винним в ДТП, в якому загинула людина, і засудили до восьми років колонії загального режиму. Єфремова повели в наручниках прямо із залу суду. Зараз він знаходиться на карантині в слідчому ізоляторі №5 «Водник».

Єфремов в залі суду

Відомо, що Єфремова поселили в карантинну камеру, де знаходяться ще 2 ув’язнених – громадянин Росії і Білорусії. Умови проживання там непогані – в камері є все необхідне, хоча ремонт там робили давно. Однак умови життя там краще, ніж у багатьох армійських казармах, в яких живуть солдати. Ув’язнені можуть дивитися телевізор, відвідувати спортивний зал, бібліотеку, а також дзвонити родичам в певний час. У камері є доступ до холодної і гарячої води. Також, якщо укладений запланує тривале побачення, йому нададуть спеціальну кімнату, яка обладнана душем, кондиціонером, мікрохвильовою піччю і іншою необхідною технікою. На території СІЗО проводяться розважальні та спортивні заходи і навіть є сцена.
Відомо, що актор може відбував весь термін в цьому СІЗО і навіть працювати за зарплату, так як вперше засуджений.

Популярне

Схожі статті

Хоче струнку фігуру і об’їдається кебабами: Ані Лорак ледве втислася у вузьку сукню для червоної доріжки

Колись відома в Україні співачка Ані Лорак показалась на червоній доріжці на музикальному фестивалі у Баку. Зірка розповіла, як стежить за фігурою.

“Провидіння надсилало попередження”: У Кароль загорілася фата, у Білик згорів ресторан, Камалія обпекла ногу

Трапляється, що доля надсилає нам повідомлення, але ми не завжди можемо вчасно розгадати ці знаки. Лише пригадуючи минуле, Кароль, Білик, Камалія усвідомили, що означали погані прикмети.

Ця актриса могла зіграти руду бестію Хюррем Султан замість Мер’єм Узерлі. Дивіться, як вона виглядає зараз

Відома турецька актриса Мер'єм Узерлі могла б і не стати всесвітньою зіркою, якби не випадковість. Актрису хотіли замінити на іншу знаменитість у стрічці "Величне століття".