Поки Наташа Корольова засмагала на курорті, коханки Тарзана обчистили їх будинок на астрономічну суму

Author name 10 Вересня 2020 в 21:09

Поділитися статтею

Облажався Тарзан по повній
Облажався Тарзан по повній

47-річна Наташа Корольова живе з 50-річним Тарзаном (Сергієм Глушко) в підмосковному селищі Крекшино. Їхні сусіди – Анастасія Заворотнюк, Винокур, Говорухін, Лев Лещенко – одна пристойна публіка, ніякого криміналу.

Сама Наташа вирішила відпочити від трудів праведних і відправилася полежати тюленем на морському пляжі.

Наташа Корольова на курорті
Наташа Корольова на курорті

А щоб її не відволікали від цієї приємної справи – поїхала сама, без свого спекотного чоловіка. Та й на господарстві повинен же хтось залишитися, за будинком дивитися, живність годувати. Варіантів було небагато – чоловік і син. Архип теж на курорті з однією дівчиною з Дом-2, так що вартувати господарство доручили Тарзана.

Тарзан
Тарзан

Все правильно – хто посміє лізти в будинок до такого господаря? Але все сталося як в анекдоті.

Сергій пару днів посумував і вирішив сам себе розважити – покликав двох малознайомих стриптизерок. Що і як вони йому танцювали – не наша справа, нехай Королева сама розбирається.

Але коли господар відіспався і прийшов до тями, поліз в кубушку за черговою порцією грошиків, то вона виявилася порожньою – 3000 євро і купу рублів (сума не озвучена) як корова язиком злизала.

Потім чоловік виявив, що зі спальні коханої дружини зникли всі її прикраси на суму більше 5 млн (рублів або доларів – не вказано).

Обкрадений Тарзан звернувся в поліцію і в приватний розшук, але злодюги як в воду канули. Їх не вдалося знайти до приїзду Королевої.

Тепер нам залишається тільки чекати, що буде далі.

 

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею