Ангел доторкнувся: на похороні зірки “Вороніних ” з труною актора сталося диво

Author name 11 Вересня 2020 в 17:09

Поділитися статтею

Знак зверху: прощання з Клюєвим перетворили в небесну оранжерею
Знак зверху: прощання з Клюєвим перетворили в небесну оранжерею

1 вересня шанувальників серіалу “Вороніни ” жахнула новина – помер актор Борис Клюєв, який зіграв головну роль Миколи Петровича.

Як з’ясувалося, 76-річний чоловік помер від онкологічного захворювання з яким боровся кілька років. Однак в останні роки його здоров’я значно ослабло, і сил боротися з недугою більше не було. Прощання відбулося 3 вересня в Малому театрі – місці, де Борис Клюєв беззмінно працював понад п’ятдесят років свого життя.

Прощання з Клюєвим
Прощання з Клюєвим

Як можна побачити з фотографії, сцена, на який була встановлена труна з тілом була усипана квітами, а поруч поставили плакат із зображенням артиста. Користувачі порахували справжнім дивом те, що сцена нагадувала справжній квітник. Тут були не тільки букети, а й вінки.

Прощання з Клюєвим
Прощання з Клюєвим

Поруч на стільчиках сиділи рідні Клюєва. Щоб уникнути вандалізму, наруги та надмірної уваги з боку журналістів, по периметру сцени чергувала охорона.

Нагадаємо, найбільшу популярність акторові принесла роль глави великого сімейства Миколи Петровича в комедійному ситкомі «Вороніни». Після своєї смерті він залишив родичам величезні статки у вигляді нерухомості в Україні, Росії та Італії. Також деякі засоби на рахунках, сума ще не сповнилася.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею