Ангел доторкнувся: на похороні зірки “Вороніних ” з труною актора сталося диво

1 вересня шанувальників серіалу "Вороніни " жахнула новина - помер актор Борис Клюєв, який зіграв головну роль Миколи Петровича.

Як з’ясувалося, 76-річний чоловік помер від онкологічного захворювання з яким боровся кілька років. Однак в останні роки його здоров’я значно ослабло, і сил боротися з недугою більше не було. Прощання відбулося 3 вересня в Малому театрі – місці, де Борис Клюєв беззмінно працював понад п’ятдесят років свого життя.

Прощання з Клюєвим

Як можна побачити з фотографії, сцена, на який була встановлена труна з тілом була усипана квітами, а поруч поставили плакат із зображенням артиста. Користувачі порахували справжнім дивом те, що сцена нагадувала справжній квітник. Тут були не тільки букети, а й вінки.

Прощання з Клюєвим

Поруч на стільчиках сиділи рідні Клюєва. Щоб уникнути вандалізму, наруги та надмірної уваги з боку журналістів, по периметру сцени чергувала охорона.

Нагадаємо, найбільшу популярність акторові принесла роль глави великого сімейства Миколи Петровича в комедійному ситкомі «Вороніни». Після своєї смерті він залишив родичам величезні статки у вигляді нерухомості в Україні, Росії та Італії. Також деякі засоби на рахунках, сума ще не сповнилася.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.