Пельмені на все обличчя рознесло. Пугачова знову перестаралася з ботоксом

Author name 15 Вересня 2020 в 12:09

Поділитися статтею

Алла Пугачова і її обличчя крупним планом
Алла Пугачова і її обличчя крупним планом

Алла Борисівна Пугачова з роками не молодіє, але все одно намагається тримати себе в формі.

Тому нерідко звертається за допомогою до пластичних хірургів, і не відкидає “чудодійні уколи “. Шанувальники помітили, що в останній раз вона трохи переборщила з ботоксом, і губи Примадонни рознесло на півобличчя.

Найбільше коментарів зібрав новий знімок на фан-сторінці

Зараз Алла Борисівна все рідше з’являється на публіці, але не ховається від фанатів. Так, вона активно дає коментарі програмами на загальнонаціональних телеканалах, миготить на Ютубі. Наприклад, минулого тижня у її чоловіка Галкіна вийшов новий випуск шоу “Музикаліті “. Там вона буквально засміявся репера Моргенштерна за те, що він нібито виконує не пісні, а “чисті частівки “.

Також зараз в мережі активно обговорюють розлучення Максима Галкіна і Алли Пугачової. Злі язики подейкують, що вони нібито не змогли побороти скандали на тлі величезної різниці у віці, а ще Галкін підсів на зради з дівчатами молодший. Примадонна не стала це терпіти і виставила його за двері без грошей. Але жителі села Багна, в якій проживає сімейство, кажуть, що знають цю зоряну пару виключно з хорошого боку.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею