Слава Камінська натякнула на “любов” з Дікусаром після вильоту з “Танців з зірками”

У другому прямому ефірі парою, яка вилетіла, стала Слава Камінська та Дмитро Дікусар.

Шанувальники дуже засмутилися, адже тільки почали спостерігати за тим, як на паркеті зароджуються почуття. Про те, що між ними почав “танути лід “, Слава сказала ще після першого виступу, коли ведуча на балконі запитала чи буде в цьому сезоні на паркеті роман.

Після шоу “Танці з зірками” Слава і Дмитро продовжують тісно спілкуватися

Зараз Камінська підкріпила думки про їхній роман з Дікусаром чуттєвим постом, де розповіла про те, які емоції відчуває зараз.

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=https%3A%2F%2Fwww.instagram.com%2Fp%2FCFKVXCrBsxj%2F%3Futm_source%3Dig_embed&is_from_rle

 

В якості ілюстративного фото вона поставила знімок з партнером Дмитром Дікусаром. Шанувальники помітили, що фото дуже чуттєве, і в ньому надто багато пристрасті. Напевно, варто чекати весілля.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.