Травми, через які померла Валентина Легкоступова: на ній не було живого місця

14 серпня весь світ шоу-бізнесу вразила новина про те, що померла Валентина Легкоступова. Слідство за фактом її загибелі триває, а на днях стало відомо, що перед самою смертю зірка була сильно побита.

Дочка героїні статті Анетта Бриль впевнена, що на маму підняв руку її новоспечений чоловік Юрій Фірсов. Пара одружилася в липні, а після весілля закохані відправилися в квартиру співачки, де наодинці відзначали подію, випиваючи кілька днів.

Стурбована пропажею матері Анетта сама поїхала до неї додому, де застала молодят в нетверезому стані. Тоді ж вона побачила на тілі у Валентини синці і гематоми. За словами вдівця Легкоступової, вона впала і сильно вдарилася головою, сталося це у ванній.

Юрій Фірсов і Валентина Легкоступова

Днями рідним знаменитості видали документ з перерахованими ушкодженнями знаменитості — забій головного мозку, закрита черепно-мозкова травма, гематоми тім’яної області справа, гострі гематоми лівої лобної, скроневої і потиличної долі, множинні синці на тілі, руках та ногах.

Складно не здогадатися, що від одного падіння подібні травми виникнути просто не можуть. Ось як прокоментував це найнятий Анеттою адвокат Сергій Жорін:

«Характер пошкоджень, їх кількість і поширення по всьому тілу вказують на те, що перед смертю вона була жорстоко побита».

Валентина Легкоступова на сцені

Раніше Юрій Фірсов говорив, що Валентина випадково впала у ванній, після чого ще й скаржилася на власну незграбність. А незабаром після її смерті чоловік встиг засвітитися на телебаченні, де звинуватив дочку і сина покійної дружини в споживчому відношенні до матері.

Бриль, в свою чергу, впевнена, що матір можна було врятувати:

«Як можна було не викликати швидку, якщо твоя кохана жінка впала, якщо у неї з’явилися синці?».

Анетта Бриль

Розслідування все ще триває, так що незабаром на обставини події нарешті проллється світло.

Популярне

Схожі статті

Сергій Притула більше не любить Марічку з “Файна Юкрайна”: куди зник український комік Андрій Молочний

На початку нульових років телешоу "Файна Юкрайна" стало справжнім феноменом українського телебачення. Коміки Сергій Притула та Андрій Молочний здобули величезну популярність і любов глядачів.

Якщо з вечора залишилась каша, я готую неймовірні гречаники без панірування: рецепт від дбайливої господині

Цей рецепт гречаників без панірування – ідеальний приклад того, як можна використовувати залишки їжі з користю та створювати нові кулінарні шедеври. Зберігайте цей рецепт і дивуйте своїх близьких!

Хто з зірок нещодавно вийшов заміж та відгуляв гучне весілля: Ірина Сопонару, Аліна Гросу та інші

Весілля Ірини Сопонару, Аліни Гросу та інших зірок доводять, що кохання сильніше за обставини. Їхні історії надихають багатьох, даруючи надію та віру в краще майбутнє.