Як зараз виглядає Наташа Корольова? Постаріла, покрилася сивиною і зморшками

Зараз Королева не просто на слуху. Її по праву можна назвати найбільш обговорюваною персоною останніх днів.

Давайте ж відійдемо від теми розлучення і скандалів, і згадаємо наскільки популярною вона була раніше, як виглядала, коли у неї ще не було такого натовпу шанувальників, і як змінювалася з роками на сцені?

Наташа Корольова і Тарзан

Наташа Корольова з дитинства мріяла про велику сцену, тому рано взяла в руки мікрофон. В інтернеті є фотографії з її шкільних і студентських концертів, де тоді вже харизматична і весела, але мало кому відома Наташа виконувала чужі хіти.

І тільки найближчі родичі знають, як сильно дівчинка хотіла потрапити в шоу бізнес і співати вже свої хіти.

У мережі навіть є архівні знімки, на яких Королева з чубчиком співає пісню на шкільному стадіоні.

Наташа Корольова

Якщо говорити про початок кар’єри, то вона, як і всі зірки того часу, воліла мінімальну довжину спідниці, відкрите декольте і яскравий макіяж – рожеві губи і рожеві очі. Про стилістів і дорогих брендових речах тоді ніхто і мріяти не міг.

Коли Королева була одружена з Ніколаєвим, вона почала стрімко худнути і більше уваги приділяти тому, як вона виглядає в кадрі.

Наташа Корольова та Ігор Ніколаєв

Зараз Наташа вже повноцінна зірка і улюблениця публіки. Після зради Тарзана армія фанатів озброїлася проти розлучниці і стверджують – Наташа визнана зірка, від якої Глушко ніколи не піде.

Королева є затребуваною співачкою, часто виступає, її запрошують на рейтингові шоу і багато платять.

Наташа Корольова та Ігор Ніколаєв

Скандал з крадіжкою і зрадами тільки додав рейтингу її виступів. Тому багато хто припускає, що насправді це все вигадана історія, щоб пропіаритися. А як ви вважаєте?

Популярне

Схожі статті

Коли Івана Купала 2024 в Україні: дата збіглася з великим церковним святом – що це означає і які є заборони

Івана Купала – переносення дати, коли тепер Україна святкує давнішнє обрядове свято, яке бере свої історичні корені ще до християнства. Які традиції, забобони та повір'я ми маємо.

Як виглядає жінка, що народила Лізу і Гаррі Галкіних: це не Алла Пугачова, а сурогатна матір, якій заплатили

Хто був сурогатною мамою для зіркового подружжя Алли Пугачової та Максима Галкіна: як виглядає жінка, яка ощасливила пару двійнятами - Лізою та Гаррі.

Alyosha записала купу дуетів із Дарвіном й іншими чоловіками: чому ніколи не співає разом із Тарасом Тополею

Олена Тополя відмовилася від використання сценічного псевдоніма Alyosha й воліє, щоб її називали справжнім іменем. Та і в старому, і в новому іміджі зірка співає дуетом виключно не з Тарасом.