Таїсія Повалій захопила стильним перетворенням: помолодшала років на 20

Author name 8 Жовтня 2020 в 11:10

Поділитися статтею

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

Заслужена артистка і одна з найпопулярніших співачок дев’яностих-нульових Таїсія Повалій зараз переключилася на Інстаграм-блог.

Там вона показує свою закадровий життя і домашні справи. Нещодавно показала відео, на якому вона, хоч і в кепці, але з новою зачіскою. Раніше у Таїсії Повалій було модне нині боб-каре, але, судячи з усього, вона від нього відмовилася, і вирішила відростити довге волосся. На відео вона акуратно зібрала їх під кепкою. Видно, що колір Повалій вирішила не міняти, її молочно-білий вже дуже улюблений, і вона не відмовиться від нього.

Шанувальники помітили, що з такою зачіскою і в такий молодіжної джинсовому одязі Таїсія Повалій виглядає досить молодо. Шанувальники теж це помітили, написавши свої захоплення в коментарях.

Нагадаємо, Таїсія Повалій – народна артистка України та Інгушетії. Також народний депутат України одного з попередніх скликань. Зараз вона виступає менше, ніж за часів піку своєї слави, але її армія фанатів за нею продовжує пильно стежити в соціальних мережах.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею