“Тарзан зараз ходить як собака, яка нассала на килим”: Наташа Корольова висловилася про нинішні відносини з чоловіком-зрадником

Author name 12 Жовтня 2020 в 22:10

Поділитися статтею

Перше інтерв'ю Наташі Корольової і Тарзана після зради (частина друга)
Перше інтерв’ю Наташі Корольової і Тарзана після зради (частина друга)

Вийшла друга частина інтерв’ю Наташі Корольової і Тарзана для програми “Обережно, Собчак! “.

Там Ксенія Собчак запитала, чи мучить Тарзана зараз почуття провини за ту ситуацію, в яку він втягнув всю сім’ю? Гризе його совість за те, що був невірний своїй дружині?

Тарзан пояснює, чому зрадив дружині
Тарзан пояснює, чому змінив дружин

“Як взагалі Сергій змінився в поведінці після всієї цієї ситуації? Підібгав вуха і ходить? Ходить як собака, яка Нассау на килим? Чи відчуває свою провину в тому, що сталося? “, – запитала Собчак, яка, очевидно, не підбирала листяних виразів для Сергія Глушка.

Наташа Корольова про зраду: нічого особливо не змінилося

Тарзан розповів Собчак, як зраджував Королевою
Тарзан розповів Собчак, як зраджував Королевою

Королева сказала, що з моменту виходу шоу з Шульженко на публіку, і з того часу, коли почалися масштабні розгляду і витягування брудної білизни, вони стали більш згуртованими. За словами Наташі, Сергій не відчуває провину, він нібито взагалі не зрозумів що сталося і як на це варто реагувати.

Нагадаємо, місяць тому в мережі з’явилася інформація про те, що Глушко зраджував своїй дружині півтора року, і його нинішня коханка – маловідома актриса Анастасія Шульженко – вагітна. Зараз відомо – дана інформація не відповідає дійсності.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею