У родині Євгена Кошового з «Кварталу 95» поповнення — тепер їх п’ятеро: більше не в силах приховувати таке щастя

У популярного українського коміка Євгена Кошового поповнення в родині. Такою радісною новиною актор і художній керівник студії «Квартал 95» поділився в Instagram.

З огляду на популярність героя нашої сьогоднішньої статті, він намагається час від часу радувати шанувальників новими фото і відео в соціальних мережах.

Для майже півтора мільйона його підписників кожна публікація в радість, про що говорять їхні коментарі та відмітки «Подобається».

Евгений Кошевой
Євген Кошовий

На цей раз в Insta-Stories Євгена з’явилися щасливі кадри сімейства разом з цуценям породи чіхуахуа, якого назвали Чилі. Спочатку ролик опублікувала чоловіка Кошового Ксенія, після чого комік зробив його репост з жартівливій підписом:

«Вовкодава купили дівчатка, поки тато був на роботі».

Судячи з усього, у виборі малюка також брала участь молодша дочка пари Серафіма. Не виключено, що саме вона і була ініціатором завести вихованця, адже дуже багато дітей мріють про хвостатого друга.

Варто відзначити, що незважаючи на свої крихітні розміри, представники цієї породи дуже активні, яскраві і цікаві, так що не помітити присутність чіхуахуа в домі неможливо. Вони дуже доброзичливі і відкриті в спілкуванні з членами своєї сім’ї, чого не скажеш про незнайомців. Втім, ця риса притаманна багатьом іншим собакам.

Серафима Кошевая с новым членом семейства
Серафіма Кошова з новим членом сімейства

Оскільки пост з Чилі Кошовий опублікував в Insta-Stories, шанувальники не можуть його прокоментувати. Проте можна припустити, що при першій же можливості їх з дружиною привітають з поповненням, адже тепер зіркове сімейство стало більше.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?